Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد

توزیع 5هزار بسته معیشتی و 110سری جهیزیه در مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه یزد


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از توزیع 5هزار بسته معیشتی و 110سری جهیزیه در مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه در استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدبانو، سرهنگ رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم برگزاری سومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه یزد که عصر امروز در حسنیه ثارالله برگزار شد، ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: در استان یزد با همت همکاران در بسیج سازندگی و در قالب گروه‌های جهادی، 36 هزار خانواده نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا شناسایی شدند و عزم بر این شد تا با همت مردم و خیرین جهت کمک به این عزیزان اقدام شود.

وی افزود: در مراحل قبلی رزمایش کمک مؤمنانه در یزد،30 هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان استان توزیع شد و در این مرحله نیز 5 هزار بسته حمایتی توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد اظهار داشت: امروز همچنین 110 سری جهیزیه مناسب جهت آغاز زندگی، به نام 110 سردار شهید استان یزد، آماده شده است تا توزیع شود.

پورشمسی با بیان اینکه در تهیه این جهیزیه‌ها به طور کامل از کالاهای ایرانی استفاده شده است، عنوان کرد: طبق برنامه قرار است تا پایان سال در چندین مرحله، بین نوعروسان جهیزیه توزیع شود.

انتهای پیام/




Your Rating
Average (0 Votes)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری