Skip to Content
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر یزد:
فردا؛ تجمع بزرگ «تجدید بیعت با امام حسین(ع)؛بزرگ آمر به معروف و ناهی از منکر»در میعادگاه نماز جمعه یزد
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان یزد از برگزاری راهپیمایی تجدید میثاق با بزرگ عامل فریضه امر به معروف و نهی از منکر امام حسین (ع) و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در روز جمعه 9 آبان ماه خبر داد.

عناوین ویژه عناوین ویژه

اخبار اصلی اخبار اصلی

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر یزد:
فردا؛ تجمع بزرگ «تجدید بیعت با امام حسین(ع)؛بزرگ آمر به معروف و ناهی از منکر»در میعادگاه نماز جمعه یزد
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان یزد از برگزاری راهپیمایی تجدید میثاق با بزرگ عامل فریضه امر به معروف و نهی از منکر امام حسین (ع) و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در روز جمعه 9 آبان ماه خبر داد.
گفتگو/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد
فریاد هیهات من الذله همزمان با عاشورا در یزد / مسیر راهپیمایی 13 آبان اعلام شد
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از اعلام نهایی مسیر راهپیمایی 13 آبان همزمان با روز عاشورا در یزد خبر داد و گفت : اقشار استکبار ستیز مردم دارالعباده یزد همزمان با روز عاشورا مسیر راهپیمایی یوم الله 13 ابان را با فریادهای هیهات من الذله می...
گزارش/ معاون فرهنگی اداره اوقاف یزد
قریب به 10هزار نفر در مسابقات کشوری قرآن اوقاف شرکت می کنند/مرحله استانی بزودی
معاون فرهنگی اداره اوقاف یزد در نشست خبری از مرحله استانی این مسابقات از 12 الی 14 آذر در امامزاده جعفر(ع) یزد برگزار خواهد شد و گفت : قریب به 10 هزار نفر در سراسر کشور در اینمسابقات شرکت می کنند.
گفتگو/ رئیس هیأت پیروان عترت خواهران استان یزد
توزیع بیش از7000 لباس مراسم شیرخوارگان حسینی در یزد آغاز شد
رقیه کفیل الناس ازتجمیع مراسم شیرخوارگان حسینی پنج امام زاده یزد به میزبانی حسینیه بزرگ امامزاده شاهزاده فاضل (ع) خبر داد و گفت: توزیع بیش از 7000لباس ویژه شیرخوارگان این مراسم آغازشده است.
گزارش/ در برنامه « قرار جمعه » شبکه یک مطرح شد
ویژگی های سربازان ارتش مهدوی /اولین شرط سربازی، مهدوی شناسی است
کارشناس مذهبی برنامه قرار جمعه های این هفته شبکه یک سیما گفت : اکنون هم فرصت سربازی امام زمان (عج) برای مشتاقان و تکلیف دراین زمینه باقی است.
یادداشت
هشدارهای اعتیاد و اهمیت پیشگیری
این یادداشت به آخرین آمار آثار اعتیاد در جامعه و هشدارهای پیشگیرانه و اهمیت آن پرداخته است.
اولین دوره تربیت مربی پیش دبستانی در مهریز به پایان رسید
با حضور مسئول دفتر امور قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و معاون فرماندار مهریز مراسم اختتامیه اولین دوره تربیت مربی پیش دبستانی در سالن اجتماعات خانه سالمندان مهریز برگزار شد.
گزارش کامل از مراسم تشییع پیکر آیت‌الله کنی(ره)؛
اقامه نماز امام خامنه ای برپیکر آیت‌الله/ آخرین وداع چشم‌های بارانی با عالم ربانی/ وصیت عمارانقلاب دفن در کنار که بود؟ +فیلم وتصاویر
پیکر مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی امروز پنجشنبه بر دستان مردم تهران تشییع شد و در جوار حرم عبدالعظیم حسنی آرام گرفت.
گفتگو/ مدیر حوزه علمیه حضرت زینب (س) یزد
اعدام شیخ نمر جهان اسلام را به لرزه در می آورد
منصوره قیاسی، حکم سران عربستان سعودی برای اعدام عالم شیعی و مبارز عربستانی (شیخ نمر) را محکوم کرد و گفت : عربستان سعودی و حاکمان عربستان بدانند شهادت شیخ نمر جهان اسلام را به لرزه در خواهد آورد و بمب هایی بر سرحکومت کافر وهّابی عربستان خواهییم شد.
گزارش/ دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر یزد
راهپیمایی تجدید میثاق با امام حسین(ع) در یزد/ خاطرات ناهیان از منکر و آمران به معروف جمع آوری می شود
علی اصغر دهقانی در یک نشست خبری با اعلام 25 عنوان برنامه در هفته اول محرم با عنوان هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت : در اولین جمعه ماه محرم، مردم شهر یزد در راهپیمایی تجید میثاق با امام حسین(ع) و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر شرکت می...
گزارش/ امام جمعه یزد در همایش طلایه داران تبلیغ
ذکر مصیبت امام حسین(ع) باید رفع شبهه کند/ شبکه های ماهواره ای در پی شبهه افکنی/ فردگرایی از آثار سبک غربی
آیت الله محمدرضا ناصری در جمع کثیری از مبلغین و مبلغات شهر یزد، مطالعه را سرلوحه کار مبلغان دانست و گفت : چندین شبکه ماهواهر ای ضد شیعی در حال ترویج سبک زندگی غربی و شیهه افکنی در دین و حتی ایجاد شبهه در واقعه عاشورا هستند که مطالعه و رفع شبهه یکی از...
گزارش تصویری یزدبانو
همایشه طلایه داران تبلیغ در آستانه ماه محرم به روایت تصویر
مبلیغن و مبلغات دیار دارالعباده در گردهمایی بزرگ طلایه داران تبلیغ، آمادگی خود را برای بیان اهداف عاشورا و قیام امام حسین(ع) در ماه محرم اعلام کردند.
گزارش/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد
اعدام شیخ نمر دهن کجی به سنت پیامبر است
حجت الاسلام محمد شریف حسینی کوهستانی در همایش طلایه داران تبلیغ، اعلام حکم اعدام آیت الله نمر مبارز شیعه عربستانی را محکوم کرد و گفت : اگر سران عربستان سعودی می خواهند چند روز بمانند نباید این حکم را اجرا کنند و اجرای این حکم جسارت به نبی مکرم اسلام...
پیام تسلیت هیأت پیروان عترت خواهران رزمندگان اسلام یزد
در پی درگذشت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری، هیأت پیروان عترت خواهران رزمندگان اسلام یزد پیام تسلیتی صادر کرد.
گفتگوی یزدبانو با بانوان خبرنگار
بانوان خبرنگار بر حضور پرنگ بانوان در عرصه رسانه تأکید کردند
بانوان خبرنگار شرکت کننده در اولین همایش بسیج و رسانه استان یزد در گفتگو با یزدبانو با اشاره به حضور کمرنگ بانوان خبرنگار در اولین همایش استانی بسیج و رسانه بر نقش پررنگ بانوان در اکثر رسانه های کشور تأکید کردند.
لحظاتی پیش؛
آیت‌الله مهدوی کنی دعوت حق را لبیک گفت
آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری دار فانی را وداع گفت.
یادداشت بهداشتی
شناخت مزاج گرم و خشک(2)
مقدار معینی صفرا در بدن مورد نیاز است اما اگر این مقدار از حد خود تجاوز کند، مزاج گرم و خشک بر فرد غلبه می کند و به اصطلاح فرد صفراوی می شود که این فرد بیشتر دچار بیماری های مربوط به سر می شود.
گزارش/ با حضور نمایندگان هیئات مذهبی استان تأکید شد
همزمانی عاشورا با 13 آبان نیازمند وحدت هیئات مذهبی/ استکبارستیزی از اهداف عاشوراست
نمایندگان هیئات مذهبی شهر دارالعباده با حضور در نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم راهپیمایی 13 آبان، همزمانی این روز را با عاشورای حسینی نیازمند وحدت و حرکت منسجم هیئات مذهبی برای رساندن پیام استکبار ستیزی عاشورا دانستند.
گزارش/ استاندار یزد در همایش خانواده
خانواده شاد با شکرگزاری و اصلاح سبک زندگی میسر می شود
سید محمد میرمحمدی در همایش خانواده یکی از راههای ایجاد خانواده شاد و سالم را اصلاح سبک زندگی دانست و گفت : در زندگی های ساده شادی بیشتر و در زندگی های تشریفاتی نشاط کمتری وجود دارد.
گزارش/ فرمانده سپاه الغدیر استان یزد
انقلاب اسلامی به رسانه های کارآمد و صادق نیازمند است
سردار اکبر فتوحی در افتتاحیه اولین همایش استانی بسیج و رسانه استان یزد با تأکید بر اینکه ایران مهد شگفتی ها بوده است گفت : انقلاب ما امروز به رسانه ها، روزنامه ها، مجلات، ارتباطات و صدا و سیمای کارآمد و صادق نیاز دارد.
نمایش 1 - 20 از 6,701 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 336

خبر زنان خبر زنان

اخبار شهرستان ها اخبار شهرستان ها

اخبار ایران و جهان اخبار ایران و جهان