Skip to Content
گزارش تحلیلی
بررسی علل نا امنی اجتماعی و خیابانی برای زنان و دختران
گسترش شهر ها اگر با ترویج حجاب و عفاف و سبک زندگی اسلامی همراه نباشد کم کم باعث ایجاد احساس نا امنی برای این دسته از افراد از جمله زنان و دختران خواهد بود که این گزارش به صورت اجمالی با پرداختن به این موضوع و در گفتگو با معاون اجتماعی نیروی انتظامی...

عناوین ویژه عناوین ویژه

اخبار اصلی اخبار اصلی

گفتگو/ نایب رئیس بانوان درهیأت کاراته استان یزد
بانوان کاراته کای پنج استان کشور فردا در یزد به رقابت می پردازند
نایب رئیس بانوان درهیأت کاراته استان یزد از برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور به میزبانی استان و حضور 50 بانوی یزدی در این مسابقات خبر داد.
گزارش تحلیلی
بررسی نقش زنان در مدیریت مصرف برق
استان کویری یزد با وجود مشترکین خانگی یکی از استان های پرمصرف در زمینه برق به شمار می رود که فرهنگ سازی در زمینه رعایت الگوی مصرف در خانواده ها نقش بسزایی در کاهش مصرف برق خواهد داشت که این گزارش تحلیلی علاوه بر بررسی تحلیلی این موضوع با مدیر عامل...
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای دعوت کرد
تظاهرات ضد صهیونیستی مردم دارالعباده یزد بعد ازنماز جمعه برگزار می شود
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در اطلاعیه ای ازعموم مردم دارالعیاده یزد دعوت کرده است تا پس از شرکت درنماز دشمن شکن 31 مرداد درراهپیمایی ضد صهیونیستی، انزجارخود را ازاقدامات رژیم کودک کش اسرائیل نشان دهند.
گزارش تحلیلی
بررسی علل نا امنی اجتماعی و خیابانی برای زنان و دختران
گسترش شهر ها اگر با ترویج حجاب و عفاف و سبک زندگی اسلامی همراه نباشد کم کم باعث ایجاد احساس نا امنی برای این دسته از افراد از جمله زنان و دختران خواهد بود که این گزارش به صورت اجمالی با پرداختن به این موضوع و در گفتگو با معاون اجتماعی نیروی انتظامی...
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خبر داد
ثبت ازدواج‌ دختران زیر 15 سال ممنوع است
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ با غیرقانونی خواندن ازدواج دختران زیر 15 سال، گفت: اگر دفترخانه‌ای بدون اخذ حکم رشد، صیغه عقد و ازدواج دختران زیر 15 سال را جاری کند قانون را نقض کرده است.
گزارش/ با دعوت روابط عمومی شرکت توزیع برق استان
خبرنگاران یزدی از سامانه فتوولتائیک و خط گرم توزیع برق بازدید کردند
جمعی از بانوان خبرنگار به همراه دیگر اصحاب رسانه استان یزد از سامانه فتوولتائیک شرکت توزیع برق یزد و مسجد برخوردار و عملیات سرویس و نگهداری از شبکه به روش خط گرم، بازدید کردند.
گزارش تصویری
مراسم تجلیل از برترین های کنکور مجتمع سید الشهدای یزد به روایت تصاویر
شب گذشته در مراسمی با حضور مسؤولین آموزش و پرورش از 30 دختر دانش آموز دارای رتبه زیر هزار در کنکور سراسری امسال تجلیل شد.
گفت و گوی یزد بانو با صاحب اثر" تحلیل زبان شناختی گویش یزدی"
تمام واژگان یزدی در یک کتاب منتشر شده است
صاحب اثر " تحلیل زبان شناختی گویش یزدی" گفت: این کتاب در پنج فصل علاوه بر معرفی و تاریخچه گویش یزدی ، تمام واژگان یزدی را معرفی کرده است.
دلیل زنانه شدن آسیبهای اجتماعی
یک جامعه شناس و متخصص علوم رفتاری از زنانه شدن آسیبهای اجتماعی به دلیل کمرنگ شدن اصول اخلاقی و ارزشهای دینی خبر داد و گفت: الگو برداری از رسانه های غربی باعث کمرنگ شدن اصول اخلاقی درمیان زنان و به تبع آن افزایش آسیبهای اجتماعی شده است.
مشاور وزیر کشور اعلام کرد
رشد آمار افسردگی در دختران تحصیل ‌کرده
مشاور وزیر کشور در امور بانوان با اشاره به رشد آمار افسردگی در دختران تحصیل‌کرده، گفت: آمار دختران فارغ‌التحصیل مجرد که در شهرهای بزرگ تحصیل می‌کنند و میل به بازگشت به منطقه بومی خود را ندارند، نیز در حال افزایش است.
گزارش/ در مجتمع آموزشی سید الشهدای یزد برگزار شد
تجلیل از30 دختر دانش آموز رتبه زیر هزار در کنکور / تحصیل قریب به شش هزار دختر در یک مجتمع آموزشی
مؤسس جامعه تعلیمات اسلامی یزد در مراسم تجلیل از 30 رتبه زیر هزار کنکور گفت: در حال حاضر پنج هزار و 700 دانش آموز در دبیرستان دخترانه مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهدای (ع ) واحد شهید چمران یزد مشغول تحصیل هستند.
گزارش/ مسؤول روابط عمومی شرکت توزیع برق خبر داد
تجلیل از آثار برگزیده جشنواره مطبوعات یزد با موضوع مصرف بهینه برق
علیرضا باقری از همکاری شرکت توزیع برق استان یزد در تجلیل از آثار برتر جشنواره مطبوعات یزد با موضوع مصرف بهینه برق خبر داد.
گزارش تصویری
اعلام برنامه های هفته دولت در نشست خبری شرکت توزیع برق+تصاویر
مدیر عامل شرکت توزیع برق با دعوت از خبرنگاران اهم برنامه های هفته دولت را از جمله تجلیل از بانوان برگزیده در مصرف بهینه برق و پروژه های قابل افتتاح را تشریح کرد.
یادداشت 28 مرداد
علل و عوامل به بن بست رسیدن نهضت ملی شدن صنعت نفت
این یادداشت علل و عوامل پس از ملی شدن صنعت نفت را که منجر به کودتای 28 مرداد و سقوط مصدق شد به صورت اجمالی بررسی کرده است.
گزارش/ در هفته دولت
بانوان برگزیده مدیریت مصرف برق از سال 87 تاکنون تجلیل می شوند/افتتاح 84 پروژه برق رسانی در یزد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد گفت: به مناسبت هفته دولت 84 پروژه برق‌‎رسانی با سرمایه ‎گذاری 252 میلیارد و 889 میلیون ریال در استان به بهره برداری می رسد.
یادداشت سردبیر
مروری بر کودتای 28 مرداد
تاریخ 28 مرداد یادآور وایعی است که در حافظه تاریخی ملت ایران به ثبت رسیده است که مقدمات آن از بعد ملی شدن صنعت نفت شروع می شود که این یادداشت در مروری کوتاه به آن پرداخته است.
گفتگو/ بانوی راه یافته به جشنواره رضوی یزد
هدفم از ابتدا چیز دیگری بود / «حریر» ماجرای واقعی زنی سالخورده
کارگردان فیلم حریر راه یافته به جشنواره رضوی یزد گفت: اگر بگویم برگزیده شدن چندان برایم هدف نیست شاید فکر کنید شعار است اما هدفم از ابتدا چیز دیگری بود.
گزارش/ توصیه دهنوی در همایش خانواده روحانیون یزدی
همسران روحانیون سرزنش دیگرن را در ساده زیستی خود نادیده بگیرند
کارشناس خانواده در جمع بانوان خانواده روحانیون یزدی با برشمردن خصوصیات زنان و مردان در زندگی مشترک گفت : لازم نیست به حرف کسانی که به خاطر ساده زیستی، شما را سرزنش می کنند توجه کنید بلکه سیره زیبای اهل بیت همچون علی (ع) و فاطمه زهرا (س) را در زندگی...
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه:
زندگی هنر و بانوی خانه هنرمند است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه در جلسه آموزش خانواده گفت: زندگي هنر است و تدبير مي خواهد و بانوي خانه مدبر و هنرمند است.
گزارشی از کنارگذاشتن اساتید ارزشی دانشگاه‌ها در یزد؛
استعفاء یا بازنشستگی‌های اجباری به اساتید دانشگاه‌های یزد هم رسید
به دنبال فشار بر برخی اساتید دانشگاه‌های کشور، استعفا یا بازنشستگی‌های اجباری به اساتید دانشگاه‌های یزد هم رسید.
نمایش 1 - 20 از 6,313 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 316

خبر زنان خبر زنان

اخبار ایران و جهان اخبار ایران و جهان