Skip to Content

کارشناس ازدواج اداره کل ورزش و جوانان استان یزد:


کارشناس ازدواج و تعالی خانواده اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: از مجموع تعداد ثبت‌نام کنندگان وام ازدواج، 900 متقاضی دریافت وام ازدواج، در صف قرار دارند.

به گزارش یزدبانو؛«معصومه فلاح زاده» کارشناس ازدواج و تعالی خانواده اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در مصاحبه با خبرنگار ما، تعداد کل ثبت نام کنندگان وام ازدواج در استان طی شش ماه نخست امسال را 12 هزار و 198 نفر اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در مدت شش ماهه نخست سال 96،  به 8 هزار و 723 نفر وام ازدواج پرداخت شده است، افزود: جمع مبلغ پرداختی این تعداد وام 775میلیارد ریال است.

فلاح زاده ادامه داد: از مجموع تعداد ثبت نام کنندگان وام ازدواج، 900 متقاضی دریافت وام ازدواج در صف قرار دارند، به یک هزار و 399 نفر به دلایل مختلف و یا نداشتن شرایط لازم، وام تعلق نگرفته است و 2 هزار و 247 نفر به دلیل عدم مراجعه از لیست افراد ثبت نام شده، حذف شده‌اند.

وی اعلام کرد: از بین بانک‌های عامل که به استعلام اداره ورزش و جوانان پاسخ داده‌اند، بانک صادرات با 133 میلیارد و 820 میلیون ریال، بانک تجارت با 115 میلیارد و 800 میلیون ریال و بانک کشاورزی با 107 میلیارد و 800 میلیون ریال به ترتیب بیشترین پرداختی وام ازدواج در استان را داشته‌اند.

انتهای پیام/ش

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری