Skip to Content

یزدبانو/بیانیه جمعیت زنان فرهیخته استان یزد در9دی


جمعیت زنان فرهیخته استان یزد، ضمن گرامیداشت پنجمین سالگرد این واقعه عظیم وتاریخی در یوم الله 9 دی ماه این حقیقت را تأکید می کند: 9 دی رساترین و استوارترین فریاد تاریخ انقلاب اسلامی اوج بصیرت و دشمن شناسی مردم انقلابی ایران و یک آری مجدد به نظام جمهوری اسلامی توسط نسل سوم و چهارم انقلاب و تلاقی دو مفهوم اسلامیت و جمهوریت بود برهمین اساس است که 9 دی حماسه ای ممتازمحسوب می شود .

به گزارش خبرنگار یزدبانو، فرح طالعی دبیر جمعیت زنان فرهیخته استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدبانو از صدور بیانیه این جمعیت به مناسبت 9 دی خبر داد.

متن پیام به این شرح است : 

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه 9 دی روز برائت از فتنه گران  و تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب اسلامی و روز تجلی غیرت دینی ملت شریف ایران روز بیداری  و بصیرت آنان نسبت  به واقعیت های نهفته  در فتنه 88 به شمارمی آید.

ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی  با خروش انقلابی خود در این روز ضمن برچیدن بساط  آشوب  و فتنه گری، درس عبرتی به فتنه گران داخلی و حامیان خارجی آنها داد تا بدانند در صورت کوچکترین اشاره رهبرشان همه با هم  در دفاع از حریم مکتب ولایت فقیه به میدان خواهند آمد و با مشت های پولادین خود دهن یاوه گویان را خورد خواهند کرد.

جمعیت زنان فرهیخته استان یزد، ضمن گرامیداشت پنجمین سالگرد این واقعه عظیم وتاریخی در یوم الله 9 دی ماه این حقیقت را تأکید می کند:
9 دی رساترین و استوارترین فریاد تاریخ انقلاب اسلامی اوج بصیرت و دشمن شناسی مردم انقلابی ایران و یک آری مجدد به نظام جمهوری اسلامی توسط نسل سوم  و چهارم انقلاب و تلاقی دو مفهوم اسلامیت و جمهوریت بود برهمین اساس است که 9 دی حماسه ای ممتازمحسوب می شود .

مردم در9 دی ثابت کردند که همچنان پشتیبان جمهوریت واسلامیت نظام هستند .

اگر مدیریت الهی و هوشمندانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری و حضور مؤمنانه  و توأم با بصیرت و صبرانقلابی مردم نبود می توانست جمهوری اسلامی ایران را با خطرات جبران ناپذیری مواجه سازد .
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری