Skip to Content

یزدبانو/بیانیه جمعیت زنان فرهیخته استان یزد در9دی

9دی یک آری مجدد به جمهوری اسلامی بود


جمعیت زنان فرهیخته استان یزد، ضمن گرامیداشت پنجمین سالگرد این واقعه عظیم وتاریخی در یوم الله 9 دی ماه این حقیقت را تأکید می کند: 9 دی رساترین و استوارترین فریاد تاریخ انقلاب اسلامی اوج بصیرت و دشمن شناسی مردم انقلابی ایران و یک آری مجدد به نظام جمهوری اسلامی توسط نسل سوم و چهارم انقلاب و تلاقی دو مفهوم اسلامیت و جمهوریت بود برهمین اساس است که 9 دی حماسه ای ممتازمحسوب می شود .

به گزارش خبرنگار یزدبانو، فرح طالعی دبیر جمعیت زنان فرهیخته استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدبانو از صدور بیانیه این جمعیت به مناسبت 9 دی خبر داد.

متن پیام به این شرح است : 

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه 9 دی روز برائت از فتنه گران  و تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب اسلامی و روز تجلی غیرت دینی ملت شریف ایران روز بیداری  و بصیرت آنان نسبت  به واقعیت های نهفته  در فتنه 88 به شمارمی آید.

ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی  با خروش انقلابی خود در این روز ضمن برچیدن بساط  آشوب  و فتنه گری، درس عبرتی به فتنه گران داخلی و حامیان خارجی آنها داد تا بدانند در صورت کوچکترین اشاره رهبرشان همه با هم  در دفاع از حریم مکتب ولایت فقیه به میدان خواهند آمد و با مشت های پولادین خود دهن یاوه گویان را خورد خواهند کرد.

جمعیت زنان فرهیخته استان یزد، ضمن گرامیداشت پنجمین سالگرد این واقعه عظیم وتاریخی در یوم الله 9 دی ماه این حقیقت را تأکید می کند:
9 دی رساترین و استوارترین فریاد تاریخ انقلاب اسلامی اوج بصیرت و دشمن شناسی مردم انقلابی ایران و یک آری مجدد به نظام جمهوری اسلامی توسط نسل سوم  و چهارم انقلاب و تلاقی دو مفهوم اسلامیت و جمهوریت بود برهمین اساس است که 9 دی حماسه ای ممتازمحسوب می شود .

مردم در9 دی ثابت کردند که همچنان پشتیبان جمهوریت واسلامیت نظام هستند .

اگر مدیریت الهی و هوشمندانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری و حضور مؤمنانه  و توأم با بصیرت و صبرانقلابی مردم نبود می توانست جمهوری اسلامی ایران را با خطرات جبران ناپذیری مواجه سازد .
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری