Skip to Content

فرماندار تفت:

30 درصد از واجدین شرایط مردم تفت در انتخابات شرکت کردند


علیرضا نوکار گفت: براساس آمار و اطلاعات موجود، تا به حال حدود 30 درصد از واجدین شرایط شهرستان تفت در انتخابات شرکت کردند.

به گزارش یزدبانو، علیرضا نوکار دقایقی پیش در ارتباط با ستاد انتخابات استان یزد واقع در استانداری، گفت: با تمهیدات و هماهنگی انجام شده از ساعت 8 صبح امروز تمامی شعب اخذ رای در شهرستان آماده اخذ رای از شهروندان بودند و استاندار یزد نیز از دو شعبه اخذ رای در استان بازدید داشته‌اند.

وی ادامه داد: 66 شعبه اخذ رأی،  شامل 38 شعبه  سیار و 28 شعبه ثابت در سه بخش مرکزی ، نیر و گاریز در شهرستان تفت، آماده جمع آوری آرای مردم هستند و یک شعبه اخذ رای در تفت نیز برای اقلیت زرتشتیان در نظر گرفته شده است.

فرماندار تفت با بیان اینکه بیش از هزار نفر عوامل اجرایی، فرایند برگزاری انتخابات در تفت را عهده‌دار هستند، افزود:  براساس آخرین گزارشات و بازدیدهای انجام شده از شعب، حضور بسیار خوب مردم را در پای صندوق‌های رای شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه 30 هزار و 67 نفر واجد شرایط رای دادن در تفت هستند، تصریح کرد: براساس آمار و اطلاعات موجود، تا به حال حدود 30 درصد از واجدین شرایط شهرستان تفت در انتخابات شرکت کردند.

نوکار خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اغلب مناطق تفت، روستایی و ییلاقی هستند و در روزهای تعطیل مورد استقبال مردم از نقاط مختلف است، مردم  حتما کارت ملی و شنسنامه برای رای دادن به همراه داشته باشتد و شرکت در انتخابات را به آخر وقت موکول نکنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری