Skip to Content


250نوعروس یزدی نیازمند جهیزیه هستند


مدیرکل کمیته امدادامام خمینی(ره) استان یزد گفت: هم اکنون تعداد 250 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد نیازمند جهیزیه هستند.

به گزارش یزدبانو، قدس آنلاین از یزد نوشت:  "محمد اکبری" با بیان این خبردر مراسم گلریزان  اظهار داشت : ورزش زورخانه ای از ارزش و جایگاه بالایی در جامعه برخوردار است و می تواند در گسترش و ترویج کارهای خیّر موثر واقع شود.

وی در این مراسم معنوی که با حضور جمعی از خیرین شهرستانهای یزد، مهریز، اشکذر و بهاباد برگزار شد ضمن اشاره به سنت گل ریزان در زورخانه افزود: بستر جشن گلریزان از زورخانه ها شکل گرفت و امید است این بستر مجددا احیاء شود.

اکبری با بیان فلسفه اجرای این برنامه تصریح کرد: در حال حاضر کمیته امداد افتخار دارد به همت مردم خیّر و نیکوکار 45 طرح مشارکتی را اجرا کند، از جمله طرح های موفق و زیبای این نهاد طرح تامین جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت و زمینه سازی ازدواج آنان است که با عنوان طرح کوثر در حال انجام است.

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره) استان یزد خاطر نشان ساخت: تعداد 450 نفر از تازه دامادهای تحت حمایت نیز در نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند.

گفتنی است هدایایی به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال بصورت نقدی و غیر نقدی، کالا و تعهدات از سوی خیرین به این مراسم پرشور و معنوی اهداء شد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری