Skip to Content

مدیر حوزه علمیه استان یزد خبر داد

25فروردین آخرین مهلت ثبت نام حوزه های علمیه یزد


مدیر حوزه علمیه استان یزد زمان و شرایط ثبت نام علاقمندان به تحصیل در حوزه های عملیه یزد را تشریح کرد.

به گزارش یزدبانو، حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا، در خصوص ثبت‌نام پذيرش حوزه علميه استان یزد در سال 94 اظهار داشت: همزمان با پذیرش حوزه های علمیه سراسر کشور کار ثبت نام در یزد آغاز شده است .

 

مدیر کل حوزه های علمیه یزد ادامه داد: ثبت نام از چهارم بهمن ماه سال 1393 آغاز شده و تا  پایان روز پانزدهم فروردین ماه سال 1394 ادامه خواهد داشت.
 

 

این مسئول گفت: برخورداری از صلاحیت های اعتقادی، اخلاقی و اجتماعی، اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برخورداری از سلامت روحی و جسمی، موفقیت در آزمون ورودی و مصاحبه، نداشتن منع قانونی از نظر نظام وظیفه از شرایط عمومی داوطلبان می باشد.

 

مدیر کل حوزه های علمیه یزد ادامه داد: قبولی حداقل در کلاس هشتم با حداکثر سن 18 سال (متولدین سال 1376) از شرایط تحصیل در دوره های بلند مدت می باشد که سنوات تحصیلی بالاتر از کلاس هشتم و مدت خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می شود.

 

 

 
شمس گفت: حافظان حداقل یک ششم قرآن کریم یا نهج البلاغه و خانواده های محترم شهدا و فرزندان جانبازان و ایثارگران و داوطلبان مناطق محروم از امتیاز برخوردار خواهند بود.


وی افزود: آزمون ورودی حوزه های علمیه روز جمعه مورخ 29 فروردین 1394 به صورت کتبی در سه مقطع سیکل، دیپلم و دانشگاهی برگزار خواهد شد.


مدیر کل حوزه های علمیه یزد در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.howzeh-qom.comمراجعه کرده و دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36222888 -035 تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/صرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری