Skip to Content

مدیرکل کمیته امداد استان یزد:


مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: امسال جشن عاطفه‌ها با شعار «بارنگ مهر رؤیایی را بسازیم» برگزار و در روز پنجشنبه هفت شهریورماه 238 پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان هدایای مردم نیکوکار یزد را دریافت می‌کنند.

به گزارش یزدبانو، محسن علیزاده  با بیان اینکه هم اکنون  چهار هزار و 339 دانش آموز و 641 دانشجوی نیازمند از خدمات مختلف فرهنگی و حمایتی این نهاد استفاده می کنند، گفت: امسال جشن عاطفه‌ها با شعار «بارنگ مهر رؤیایی را بسازیم» برگزار می‌شود و در روز پنجشنبه هفت شهریورماه 238 پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان هدایای مردم نیکوکار یزد را دریافت می‌کنند.
 
وی با اشاره به در روز جمعه هشت شهریورماه نیز پایگاه‌های کمیته امداد در محل مصلاهای نماز جمعه فعال هستند، ادامه داد: پس از دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردمی استان، بسته‌های حمایتی تحصیلی مورد نیاز دانش‌آموزان تحت حمایت از قبیل کیف، کفش، پوشاک، نوشت‌افزار و هزینه کتاب و ثبت‌نام تهیه و بین آنها توزیع می‌شود.
 
مدیرکل کمیته امداد استان یزد عنوان کرد: جشن عاطفه‌ها همچنین روز چهارشنبه 10 مهرماه سال جاری نیز متناسب با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در مدارس سراسر استان یزد برپا می‌شود.
 
علیزاده ادامه داد:  پپیش‌بینی‌شده است امسال حدود سه میلیارد و 600 میلیون تومان از سوی مردم خیر و نیکوکار استان یزد از طریق جشن عاطفه‌ها کمک شود.
 
وی خاطرنشان کرد: کد دستوری #1*8877* و نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه، تلفن نیکوکاری 096887 و سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir نیز برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها در نظر گرفته‌شده است.
 
علیزاده در خصوص حمایت‌هایی که از سوی این نهاد از دانش آموزان تحت پوشش انجام می‌شود، گفت: دانش آموزان تحت حمایت از خدماتی همچون کمک‌هزینه تحصیلی و شهریه، کمک‌هزینه نوشت‌افزار، کتب درسی، پوشاک، ایاب و ذهاب، تقویت بنیه تحصیلی با شرکت در کلاس‌های تقویتی، کمک‌هزینه راه‌یابی به دانشگاه با فراهم‌سازی زمینه شرکت در کلاس‌های آمادگی کنکور، مشاوره و هدایت تحصیلی برای ورود به رشته‌های فنی و حرفه‌ای و اردوهای زیارتی و آموزشی استفاده می‌کنند.
 
وی با اشاره به شرایط اقتصادی موجود افزود: بیشترین فشار مشکلات اقتصادی در این برهه زمانی بر روی مددجویان تحت حمایت این نهاد و اقشار نیازمند جامعه است و دانش آموزان نیز بخشی از این اقشار را تشکیل می دهند که با توجه به افزایش نرخ تورم و مشکلات موجود این ولی نعمتان در زمینه هزینه‌های تحصیلی با دغدغه جدی مواجه هستند و نیازمند کمک ها و حمایت های مردمی هستند.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری