Skip to Content

مسئول موکب الرضای استان یزد:


مسئول موکب الرضای استان یزد با اشاره به این که چهار روستای تابعه شهرستان هویزه تحت پوشش این موکب هستند، گفت: موکب الرضای یزد در حال حاضر 1500 نفر از خانواده‌های سیل زده را هم در داخل اردوگاه تحت پوشش قرار داده است.

به گزارش یزدبانو؛ مسئول موکب الرضای استان یزد در حاشیه بازدید مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر از یادمان شهدای هویزه، پس از فرمان سردار«قاسم سلیمانی» با بیان این‌که موکب الرضای استان یزد در راستای رسالت نوع دوستی خود از یکشنبه 18 فرودین ماه به منظور کمک به مناطق سیل زده خوزستان عازم جنوب شده، اظهار کرد: این موکب از تاریخ 19 فروردین ماه در یادمان شهدای هویزه مستقر است.

رضا بهشتی با اشاره به این که چهار روستای تابعه شهرستان هویزه تحت پوشش این موکب هستند، تصریح کرد:  موکب الرضای یزد در حال حاضر 1500 نفر از خانواده‌های سیل زده را هم در داخل اردوگاه تحت پوشش قرار داده است.

مسئول موکب الرضای یزد با اشاره به طبخ روزانه بیش از هفت هزار پرس غذای گرم برای سیل زدگان، گفت: در حال حاضر 40 نفر از خدام الحسین(ع) در سه شیفت خدمت می‌کنند.

بهشتی در ادامه تصریح کرد: متأسفانه به دلیل بحرانی بودن شرایط هویزه هر روز به جمعیت ساکنین در یادمان شهدای این شهرستان افزوده می‌شود.

این مسئول خدمت به مردم ولایت مدار خوزستان را فرصت مناسبی برای قدردانی پذیرایی آنها از زائران حسینی در ایام اربعین دانست و بیان کرد: مردم میهمان نواز خوزستان در ایام اربعین حسینی با تمام وجود از زائران حسینی استقبال می کنند و به همین دلیل اعضای موکب الرضای یزد هم با تمام وجود در حال خدمت به سیل زدگان این منطقه هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات واحد مهندسی سپاه الغدیر در مناطق سیل زده خوزستان، خاطرنشان کرد: برابر دستور فرمانده کل پاسداران انقلاب اسلامی سپاه الغدیر یزد به عنوان معین شهرستان هویزه از خوزستان در بحران سیل تعیین شده است.

این مسئول حضور نیروهای انسانی متعدد با تخصص‌های مختلف در استان خوزستان را نماد بارز همدلی ملت ایران عنوان کرد و گفت: بازاریان خیر و نوع دوست یزدی با ارسال اقلام و مواد خوراکی مختلف نقش مهمی در ارائه خدمت موکب الرضا به سیل زدگان خوزستان ایفا کردند.

بهشتی در پایان با بیان این‌که بسیاری از سیل زدگان مناطق مختلف خوزستان قبل وقوع سیل از امکانات و سرمایه اقتصادی مناسبی برخوردار بودند و بعد از سیل خسارات زیادی را متحمل شدند، تأکید کرد: رفع نیاز مردم سیل زده باید در دستور کار جدی مسئولان و دست‌اندرکاران قرار گیرد.

انتهای پیام/3857

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری