Skip to Content

آغاز توزیع شیررایگان درمدارس

140 هزار دانش آموز استان از شیر رایگان بهره مند می شوند


دراین مرحله نزدیک به 140 هزار دانش آموزان مقاطع ابتدائی ومتوسطه اول و دانش آموزان مراکز شبانه روزی استان از این نوشیدنی سالم ومقوی بهره مند می شوند.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد درمراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کار توزیع شیر درمدارس آغازشد.

مدیرکل آموزش و پرورش گفت: دراین مرحله نزدیک به 140 هزار دانش آموزان مقاطع ابتدائی ومتوسطه اول و دانش آموزان مراکز شبانه روزی استان از این نوشیدنی سالم ومقوی بهره مند می شوند.

احمد شیرزاد افزود شیر توزیع شده دربسته های  200 سی سی و ازنوع استریلیزه وهموژنیزه با دو نیم درصد چربی است.

در این مراسم نمادین که دردبستان صغرای کوچک ناحیه یک یزد برگزارشد "دکتر عباسعلی ایمانی" رئیس اداره بهداشت و سلامت آموزش و پرورش استان درسخنان نوشیدن شیر و مصرف سایر لبنیات را دررشد و سلامت کودکان و نوجوانان موثردانست و درمورد نقش شیر درسلامتی انسان مطالبی را بیان کرد.

درادامه دانش آموزان نیز با قرائت مقاله ، دکلمه و شعر به بیان مزایای شیر پرداختند و با حمل پلاکاردهایی با مضمون فواید این نوشیدنی ، برضرورت مصرف شیر و سایر لبنیات تاکید کردند.

درادامه این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان از چند کلاس درس این دبستان بازدید کرد و از نزدیک روند آموزشی و تربیتی دانش آموزان را بررسی نمود.

دراین مراسم «صابری» مدیر و «حقیر» معاون آموزشی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد نیز حضور داشتند .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری