Skip to Content

آغاز توزیع شیررایگان درمدارس


دراین مرحله نزدیک به 140 هزار دانش آموزان مقاطع ابتدائی ومتوسطه اول و دانش آموزان مراکز شبانه روزی استان از این نوشیدنی سالم ومقوی بهره مند می شوند.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد درمراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کار توزیع شیر درمدارس آغازشد.

مدیرکل آموزش و پرورش گفت: دراین مرحله نزدیک به 140 هزار دانش آموزان مقاطع ابتدائی ومتوسطه اول و دانش آموزان مراکز شبانه روزی استان از این نوشیدنی سالم ومقوی بهره مند می شوند.

احمد شیرزاد افزود شیر توزیع شده دربسته های  200 سی سی و ازنوع استریلیزه وهموژنیزه با دو نیم درصد چربی است.

در این مراسم نمادین که دردبستان صغرای کوچک ناحیه یک یزد برگزارشد "دکتر عباسعلی ایمانی" رئیس اداره بهداشت و سلامت آموزش و پرورش استان درسخنان نوشیدن شیر و مصرف سایر لبنیات را دررشد و سلامت کودکان و نوجوانان موثردانست و درمورد نقش شیر درسلامتی انسان مطالبی را بیان کرد.

درادامه دانش آموزان نیز با قرائت مقاله ، دکلمه و شعر به بیان مزایای شیر پرداختند و با حمل پلاکاردهایی با مضمون فواید این نوشیدنی ، برضرورت مصرف شیر و سایر لبنیات تاکید کردند.

درادامه این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان از چند کلاس درس این دبستان بازدید کرد و از نزدیک روند آموزشی و تربیتی دانش آموزان را بررسی نمود.

دراین مراسم «صابری» مدیر و «حقیر» معاون آموزشی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد نیز حضور داشتند .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری