Skip to Content

مدیرکل ثبت احوال استان یزد:


مدیرکل ثبت احوال استان یزد گفت: تا کنون 12 درصد از مردم استان هنوز برای دریافت کارت ملی جدید خود هیچ اقدامی نکرده‌اند.

به گزارش یزد بانو، محمدعلی مکرمی مدیرکل ثبت احوال استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: تا کنون 88 درصد از مردم استان یزد برای دریافت کارت ملی درخواست کرده و کارت گرفته‌اند.

وی افزود: 12 درصد از مردم استان هنوز برای دریافت کارت ملی جدید خود هیچ اقدامی نکرده‌اند.

مدیرکل ثبت احوال استان یزد با بیان اینکه در برخی از استان‌ها حتی 94 مردم برای دریافت کارت ملی اقدام کرده‌اند، اظهار داشت: از نظر مراجعه مردم جهت دریافت کارت ملی استان یزد رتبه چهاردهم را در کشور دارد.

مکرمی تأکید کرد: آن دسته از کسانی که هنوز کارت ملی جدید دریافت نکرده‌اند باید به دفاتر پیشخوان در سطح شهر مراجعه کنند و به راحتی می‌توانند کارت ملی جدید خود را دریافت کنند.

وی در پاسخ به اینکه میزان ازدواج و طلاق در سال 98 در مقایسه با سال قبل از آن، چقدر بوده است، عنوان کرد: هنوز آمار رسمی اعلام نشده است و این آمار را خود سازمان ثبت احوال کشور معمولا در مردادماه به استان‌ها اعلام می‌کند و ما نیز به محض اینکه آمار به دست‌مان برسد نیز با برگزاری نشست خبری آمارها را به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

مدیرکل ثبت احوال استان یزد تصریح کرد: قبل از همه آمار مربوط به ازدواج و طلاق و همچنین زاد و ولد توسط سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور اعلام می‌شود و قبل از آن هیچ کدام از استان‌ها دسترسی ندارند که بخواهند آمار را اعلام کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری