Skip to Content

به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد


کارگاه مخاطب شناسی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، با حضور 100 نفر از معلمان پرورشی و دینی مرکز استان یزد در کانون ام ابیها برگزار شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در افتتاحیه کارگاه آموزشی مخاطب شناسی اظهار داشت: برای این که دانش آموزان به رشد و شکوفایی همه جانبه به‌ویژه در زمینه دینی برسند، باید گام های جدی برداشته شود.


حجت‌الاسلام علی کارگر با اشاره به تاثیرگذاری معلمان بر روی دانش آموزان تاکید کرد: مباحثی که در کلاس های درس مطرح می‌شود نباید تنها به بحث آموزش اختصاص یابد بلکه پرورش دانش آموزان نیز باید مدنظر قرار گیرد و آموزش و تربیت به یک اندازه مورد تاکید باشد.
وی با بیان این که اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد با برگزاری کارگاه های آموزشی برای معلمان در صدد افزایش تاثیرگذاری این قشر است، عنوان کرد : اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در سال‌های اخیر با برنامه های ویژه آموزشی اقدامی جدی را با همکاری آموزش و پرورش ‌آغاز کرده است.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد بیان کرد: در این کارگاه‌های آموزشی، مطالب مورد نیاز معلمان در راستای ارتباط هر چه بهتر و بیشتر آنها با دانش آموزان به آنها ارائه خواهد شد.
وی، راه اندازی ۹ باب مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا را نیز از جمله مواردی برشمرد که در راستای تربیت دینی دانش آموزان انجام شده است.
این کارگاه آموزشی به مدت هشت ساعت با حضور دو نفر از اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع مخاطب شناسی با شرکت ۱۰۰ نفر از معلمان دینی و پرورشی نواحی یک و دو آموزش پرورش شهرستان یزد برگزار شد.
شرکت‌کنندگان در این دوره در صورت کسب امتیاز لازم، گواهینامه پایان دوره دریافت خواهند کرد.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری