Skip to Content

گفتگوی تفصیلی/ نائب رییس هیأت فوتسال بانوان استان یزد خبر داد؛

یزد میزبان رقابت های لیگ دسته سه فوتسال بانوان/رقابت ها از فردا آغاز می شود


نائب رییس هیأت فوتسال در امور بانوان استان یزد از میزبانی یزد در رقابت های لیگ دسته سه فوتسال داخل سالن بانوان منطقه هفت کشور با حضور پنج تیم خبر داد و مشکلات این رشته ورزشی بانوان را بیان کرد.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، عاطفه ضیایی در گفتگو با خبرنگار یزدبانو اظهار کرد : داوران و بازیکنان فوتسال بانوان برای برگزاری لیگ دسته سه از امشب وارد یزد می شوند و مراسم قرعه کشی به صورا رسمی در ورزشگاه شهید نصیری برگزار می شود.
ضیایی افزود : مسابقات لیگ دسته سه به مدت سه روز از فردا پنجشنبه در ورزشگاه شش هزار نفری شاهدیه یزد آغاز می شود و استان کرمان به دو تیم بیشترین تعداد بازیکنان را به خود اختصاص داده است و هر تیم حداکثر می تواند متشکل از 16 نفر باشد.
وی گفت : مسابقات لیگ دسته دو پس از برگزاری مسابقات بین دو تیم برنده از هر منطقه در سطح کشوری برگزار می شود  مرحله نهایی لیگ دسته یک خواهد بود.

*فوتسال بانوان یزد با کمبود فضا روبروست
نائب رییس هیأت فوتسال داخل سالن بانوان استان یزد در پاسخ به این سؤال که وضعیت سالن های فوتسال برای بانوان این هیئت در یزد چگونه است گفت : تنها دو سالن در ورزشگاه شهید صدوقی و باشگاه کارگران هر مدام یک سانس به بانوان اختصاص یافته است که وضعیت نامناسبی است و برای گسترش این ورزش ایجاد محدودیت کرده است.
ضیایی تصریح کرد : با توجه به استعداد یابی که در بخش نونهالان در حال انجام هستیم نیازمند اختصاص سالن های بیشتری خواهیم بود.

*کمبود اسپانسر و حامی در فوتسال بانوان استان
وی در مورد وضعیت تیم فوتسال بانوان استان و تأمین اسپانسر هم اظهار کرد : در حال حار یک تیم دسته یک کشوری بانوان داریم ولی فوتسال با کمبود اسپانسر و حامی مالی روبروست.

*یزد تیم فوتبال بانوان ندارد
نائب رییس هیأت فوتسال در امور بانوان استان گفت : در حالی که تیم فوتسال داخل سالن داریم ولی هنوز تیم فوتبال بانوان تشکیل نشده است و در حال استعداد یابی در این زمینه از سنین زیر 12 سال هستیم .
ضیایی از برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی بانوان به میزبانی یزد تا یک ماه آینده خبر داد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری