Skip to Content

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد:


مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد گفت: اربعین امسال 30 موکب از استان یزد برای برپایی در عراق و خدمات رسانی به زائرین پیاده‌روی اربعین حسینی به ثبت رسیده‌اند.

به گزارش یزدبانو، محمدرضا جعفری خرمی در خصوص تعداد موکب‌ یزدی‌ها در عراق در ایام اربعین گفت: اربعین امسال 30 موکب از استان یزد برای برپایی در عراق و خدمات رسانی به زائرین پیاده‌روی اربعین حسینی به ثبت رسیده و شناسنامه رسمی گرفته‌اند.

وی عنوان کرد: سهمیه‌ای که امسال برای استان تعیین شده بود  اسکان و تغذیه روزانه 15 هزار زائر در کربلا، 5 هزار زائر مرز چذابه در خوزستان و 3 هزار زائر در کاظمین بود که اکنون با توجه به تعداد بالای موکب‌های ثبت شده، خدمات‌رسانی از نظر تعداد اسکان و تغذیه  به زائران در کربلا روزانه از 15 هزار نفر به 20 هزار نفر خواهد رسید.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد اعلام کرد: خدمات‌رسانی موکب‌های استان در عراق از 23 مهرماه آغاز و تا 13 آبان ماه یعنی تا 5 روز پس از اربعین حسینی ادامه دارد که این بازه زمانی مصادف با 5 لغایت 25 ماه صفر است.

جعفری خرمی با بیان اینکه مردم استان نیز می‌توانند در تامین غذا و اسکان زائران کمک کنند، افزود: حساب 0۱۰۴۰۴۷۰۷۰۰۰۷ بانک ملی شعبه بازار یزد با شماره کارت 6037991754029910 برای کمک‌های نقدی مردم در نظر گرفته شده است همچنین می‌توانند با تماس با شماره 36287245 و 36287246 کمک‌های خود را به ستاد بازسازی عتبات عالیات تحویل دهند.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری