Skip to Content

دبیراجرایی همایش ملی تغذیه و سرطان عنوان کرد

یزد؛ میزبان همایش ملی تغذیه و سرطان /ثبت 617 عنوان مقاله با محوریت پیشگیری از سرطان


دبیر اجرایی همایش ملی تغذیه و سرطان از برگزاری این همایش در اواخر بهمن ماه سال جاری خبرداد و گفت: حدود 617 عنوان مقاله در این همایش پذیرفته شده است.

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزدرسا،  دبیر اجرایی همایش ملی تغذیه و سرطان  از برگزاری  این همایش در اواخر بهمن ماه سالجاری  در یزد خبرداد و گفت: این همایش با محوریت نقش غذا و تغذیه در پیشگیری و درمان سرطان برگزار خواهد شد.

وی اظهارکرد: فرهنگ سازی تغذیه و سرطان، نقش تولید (کشاورزی، دامپروری، آبزی پروری) در پیشگیری از سرطان، طب سنتی و سرطان، نقش رسانه‌ها، تبلیغات و سرطان، سبک زندگی و سرطان و تغذیه درمانی در سرطان از جمله مهم‌ترین محورهای این همایش است.

نجارزاده در ادامه موازین اخلاقی در تولید، توزیع و نظارت بر غذا و سرطان، نقش صنایع در پیشگیری از سرطان و مواد مغذی و سرطان را از دیگر محورهای این همایش ملی دانست.

وی  افزود: این همایش با همکاری مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) و با حضور بیش از ۳۰۰ تن از اساتید مرتبط با مبحث تغذیه، طب سنتی، متخصصین سرطان و سایر حوزه‌های مرتبط در سطح ملی و با برگزاری کارگاه‌های آموزشی برگزار خواهد شد.

دبیراجرایی این همایش همچنین یادآورشد: از تعداد 617 مقاله رسیده به دبیرخانه 60 مقاله به صورت سخنرانی و 315 مقاله به صورت پوستر پذیرفته شده است.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری