Skip to Content

عضو شورای شهر یزد:


عضو شورای شهر یزد با بیان اینکه در زمینه انتخاب شورا ضعیف عمل کردیم، گفت: شورا در زمینه انتخاب شهردار باید از جناح‌بازی دوری کند؛ در این زمینه ضعیف عمل کردیم و گلایه مردم در این مورد بجاست.

یزدبانو؛ عضو شورای شهر یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدبانو ضمن گرامیداشت نهم اردیبهشت‌ماه روز ملی شوراها در توصیف وظیفه ذاتی شورا اظهار کرد: اعضای شورای شهر به‌عنوان منتخبان مردم و در قامت یک نهاد اجتماعی و نظارتی باید از حقوق مردم، برابری و عدالت دفاع کنند.

الهه جورابی با بیان اینکه توسط شهروندان به‌عنوان نماینده مردم انتخاب شدیم تا علاوه بر نظارت بر کار شهرداری در جهت توسعه شهر برنامه‌هایی را ارائه دهیم، خاطرنشان کرد: بهترین قاضی برای سنجش عملکرد و کاره‌ای انجام‌شده شورا مردم هستند؛ به‌شخصه و به‌عنوان نماینده مردم در شورا تمام سعی و تلاش خودم را کرده‌ام تا بتوانم آنچه در توان دارم برای خدمت به شهر و مردم شهرم به کار ببندم.

وی در رابطه با مهم‌ترین اقدامات شورای پنجم تصریح کرد: اصلاح و بازسازی پارک‌های سطح شهر و محلات که اکنون در چند محله ازجمله اکبرآباد، آزادشهر، امام شهر در حال انجام است و همانند پارک باغ ملی چهره‌ای متفاوت به خود خواهند گرفت؛ افتتاح پروژه خلیج‌فارس یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های عمرانی شهر؛ اجرای کف‌سازی، بدنه‌سازی و نورپردازی در بافت تاریخی جهت جذب گردشگر ازجمله اقدامات خوب شورای پنجم شهر یزد تاکنون بوده است.

جورابی انتخاب شهردار را از بدترین اقدامات شورای پنجم عنوان کرد و افزود: باید پای تصمیممان مبنی بر ماندن آقای جمالی‌نژاد سخت و محکم می‌ایستادیم.

وی ادامه داد: به نظرم در انتخاب شهردار باید نظر تمامی اعضا مداخله داده شود و از جناح‌بازی و سیاسی بازی دوری‌کنیم تا درنهایت شهرداری انتخاب شود که بتواند برای شهر و در خدمت شهروندان باشد؛ در این زمینه ضعیف عمل کردیم و گلایه مردم هم در این مورد بجاست.

انتهای پیام/3857
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری