Skip to Content

مدیر حوزه علمیه یزد:

گستاخی های اسرائیل نتیجه عدم وحدت مسلمانان است


حجت الاسلام والمسلمین شمس گفت: عدم اتحاد کشورهای اسلامی در برابر اسرائیل سبب فشار بیشتر این کشور بر ملت مظلوم فلسطین می شود.

به گزارش یزدبانو، حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس در گفتگو با یزدرسا، با اشاره به لزوم اتحاد مسلمانان در برابر رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: عدم اتحاد و یکپارچگی کشورهای اسلامی در برابر جنایات رژیم منحوس صهیونیستی سبب فشار بیشتر این کشور بر ملت مظلوم فلسطین می شود.

مدیر حوزه علمیه یزد اظهار داشت: شما در هر جنایتی که در جهان رخ می دهد بنگرید همیشه پای اسرائیل در میان بوده که نشان از خباثت و پستی و پلیدی آنها است.

وی در خصوص روز قدس و شرایط خاصی که امسال برای برگزاری این راهپیمایی به وجود آمده است، گفت: امسال به علت شیوع بیماری کرونا و برای جلوگیری از شیوع این بیماری مراسم راهپیمایی برگزار نخواهد شد ولی مطمئناً در زمینه های دیگر ظلم‌ستیزی ادامه خواهد داشت.

مدیر حوزه علمیه یزد با بیان اینکه روحانیون و طلاب حوزه های علمیه در سال های گذشته که راهپیمایی روز قدس برگزار می شد، پیشگام بودند، افزود: روحانیون و طلاب در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان هم در صحنه های مختلف حضور خواهند داشت تا انزجار خود را از رژیم منحوس صهیونیستی که در حال مکیدن خون مردم مظلوم فلسطین است اعلام کنند.

وی با تاکید بر اینکه تمام مسلمانان و آزادی خواهان جهان باید از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند اذعان داشت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از حقوق آن ها در برابر رژیم غاصب اسرائیل جز وظایف اصلی مسلمان است.

مدیر حوزه علمیه یزد با تاکید بر اینکه اگر به علت کرونا راهپیمایی روز قدس برگزار نمی شود ولی ظلم‌ستیزی و اسرائیل ستیزی ما هیچگاه تعطیلی ندارد اضافه کرد: اسرائیلی ها نه تنها دست از گستاخی های خود بر نداشته اند بلکه روزبه روز در حال منفورتر و گستاخ تر شدن هستند و باید بدانند که حق مظلوم پایمال شدنی نیست.

شمس با اشاره به اینکه مسلمانان در تمام کشورهای اسلامی باید بیدار بوده و نسبت به هر گونه تحرکی از سوی کشورهای جهان هوشیار بودن خود را اعلام کنند اذعان داشت: شاید بین برخی کشورهای اسلامی اختلاف نظرهایی باشد ولی باید بدانند که موضع گیری های این کشورها در برابر اسرائیلی ها باید یکپارچه و متحدانه باشد تا در آینده نزدیک شاهد نابودی این رژیم منحوس باشیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری