Skip to Content

کارشناس هواشناسی یزد:


کارشناس هواشناسی یزد با بیان اینکه تا روز دوشنبه روزهای نسبتاً گرمی را در پیش داریم، گفت: از روز سه‌شنبه تا پایان هفته جاری چند درجه‌ای از گرمای هوا کاسته خواهد شد.

کارشناس هواشناسی یزد در گفتگو با خبرنگار یزدبانو با بیان اینکه در ساعت بعدازظهر دیروز در برخی نقاط استان به‌ویژه مناطق شمالی و ارتفاعات شیرکوه شاهد بارش‌های رگباری بودیم، گفت: میزان بارش‌ها در ایستگاه‌هایی که گزارش آن به دستمان رسیده است، از ایستگاه فخرآباد عقدا و خود سفلا 3 میلی‌متر، رباط پشت بادام 2.5 میلی‌متر، چادرملو و مهریز 1.7 میلی‌متر، میبد و نصرآباد 1.4 میلی‌متر، توتک و چنارناز خاتم به ترتیب 2.5 و 1.2 میلی‌متر، دره زرشک 2 میلی‌متر، گاریز 0.6 میلی‌متر، اردکان و بهاباد 0.4 میلی‌متر گزارش بارندگی را داشته‌ایم.

محمدرضا شیر غلامی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود امروز جوی نسبتاً پایدار همراه با آسمان عمدتاً صاف را در استان شاهد باشیم.

وی ادامه داد: از فردا تا پایان هفته جاری مجدداً در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر را خواهیم داشت که احتمال رگبار پراکنده هم وجود دارد.

شیر غلامی با بیان اینکه شرایط بارش‌های بهاری در نیمه دوم هفته جاری مساعدتر خواهد بود، اذعان کرد: همچنین طی بازه زمانی یادشده وزش باد نسبتاً شدید و حتی گاهی وزش باد شدید توأم با گردوخاک دور از انتظار نیست.

وی در رابطه با وضعیت دمایی استان خاطرنشان کرد: تا روز دوشنبه روزهای نسبتاً گرمی را در پیش داریم اما از روز سه‌شنبه تا پایان هفته جاری چند درجه‌ای از گرمای هوا کاسته خواهد شد.

انتهای پیام/3857

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری