Skip to Contentدرآستانه هفته احیاء امر به معروف و ماه محرم گرد هم آیی های اصناف یزد برگزار شد.

به گزارش یزدبانوبه نقل از یزدامروز؛ درآستانه هفته احیاء امر به معروف و ماه محرم گرد هم آیی های اصناف یزد برگزار شد. دراین گردهم آیی معاون مردم بر دولت ومردم بااعضای اتاق اصناف مرکز استان وبسیج اصناف دیدار کرد.

براساس این گزارش در این دیدار حسین حاجی یوسفی برضرورت تکریم بازاریان متدین و تشکیل جلسه مشترک شوراهای امر به معروف اتحادیه های صنفی طبق سنوات گذشته تاکید کرد.

حاجی یوسفی با اشاره به گردهم آیی اعضای شوراهای امر به معروف اصناف در تاریخ ۲۷ شهریور اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه های پیش بینی شده برای هفته احیاء؛ علاوه بربرنامه فوق،اصناف روز چهارم محرم با نماینده ولی فقیه وامام جمعه یزد دیدار خواهند کرد.

سلمانی مسوول بسیج اصناف استان یزد نیز با اشاره به تدین و ارادت بازاریان به سالار شهیدان(ع) گفت : بازاریان یزد در طول سال در روزهای دوشنبه با میزبانی یکی از اتحادیه های صنفی در محل گلزار شهدای گمنام حسینیه امیرچقماق مجلس قرائت زیارت عاشورا وذکر اهل بیت (ع) برپا می کنند.

در این نشست باغستانی رییس اتاق اصناف یزدهم بیان داشت: برای برگزاری بهتر برنامه های اصناف در هفته اول ماه محرم هماهنگی لازم با کلیه اتحادیه ها و شوراهای امر به معروف به عمل آمده وامید است بازاریان با حضور پر شور خود موجبات احیای بیشتر این دو فریضه را پدید آورند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری