Skip to Content

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد


کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: با نزدیک شدن موج ناپایدار به استان یزد طی چند روز آینده گردوغبار این استان را در بر خواهد گرفت.

به گزارش یزد بانو؛ «سید عباس میرحسینی» کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد در گفتگو با خبرنگار یزد بانو خاطرنشان کرد: روز گذشته موج ناپایداری به استان ما نزدیک شده است که در پی آن امروز، فردا و دوشنبه هوای یزد تحت تأثیر این موج ناپایدار قرارگرفته و با پدیده افزایش ابر، وزش باد و گردوغبار مواجه خواهیم بود.

وی پیامد عمده این موج ناپایدار را به‌صورت عمده وزش باد شدید و گردوخاک عنوان کرد و افزود: امیدواریم با نزدیک شدن موج ناپایدار به استان یزد بارش‌هایی هرچند ناچیز و پراکنده را امروز، فردا و روز دوشنبه را در سطح استان خصوصاً نیمه شرقی شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی بلندمدت این بود که بارش‌های خوبی را در اسفندماه و فروردین در یزد داشته باشیم، تصریح کرد: البته اسفندماه در کشور بارش‌ها در حد نرمال بود ولی در یزد و استان‌های مرکزی کشور بارش‌ها ناچیز بود؛ به‌احتمال‌زیاد از چهارم فروردین‌ماه به بعد چندین موج پشت سر هم وارد استانمان شود و شاهد بارندگی باشیم.

انتهای پیام/ش

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری