گردهمایی آمران به معروف و ناهیان ازمنکر شهرستان اردکان با حضور مسئولان شهرستان - نمایش محتوا - یزد بانو
Skip to Contentحجت الاسلام و المسلمین حاج سید اسماعیل شاکر امام جمعه ورییس ستاد ضمن قدردانی از حضور مردم، مسئولین و کارمندان دولت، با بیان احادیث و سخن بزرگان و مراجع، بر اهمیت اجرای دو فریضه فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر تاکید کردند.

به گزارش یزدبانوبه نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان یزد؛ به مناسبت هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر گردهم آیی آمران به معروف و ناهیان از منکر  شهرستان اردکان به منظور تجدید میثاق با امام حسین علیه السلام ،بزرگ آمر به معروف و ناهی از منکر در محل هیئت رزمندگان اسلام برگزار گردید.

در این مراسم که کارمندان دولت، رؤسای ادارات، اعضای شوراها، نیروهای بسیجی، نظامی، انتظامی و قضایی همچنین فعالین امر به معروف و نهی از منکر حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمین حاج سید اسماعیل شاکر امام جمعه ورییس ستاد ضمن قدردانی از حضور مردم، مسئولین و کارمندان دولت، با بیان احادیث و سخن بزرگان و مراجع، بر اهمیت اجرای دو فریضه فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر تاکید کردند.
حجت الاسلام کوثری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نیز ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری و گرامیداشت هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر، به معرفی مختصر ستاد شهرستان اردکان با ریاست امام جمعه محترم و تشریح عملکرد و برنامه ها پرداخت.

در این نشست سرهنگ دهقانی فرمانده نیروی مقاومت بسیج ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و امر به معروف و نهی از منکر، حفظ این نظام را مرهون فداکاری و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام دانست و به این سخن مقام معظم رهبری اشاره نمود که بزرگ ترین معروف، ایجاد و حفظ نظام اسلامی است.

همچنین مهندس مقیمی فرماندار وعضو ستاد شهرستان از فعالیت های خوب ستاد امر به معروف و نهی از منکر تشکر نموده و خاطر نشان کرد: گستره این فریضه محدود به حجاب و عفاف نیست بلکه تمام معروفات و منکرات سیاسی و اجتماعی و اقتصادی را نیز شامل می شود و همه دستگاهها و ادارات دولتی را موظف به همکاری با ستاد امر به معروف و نهی از منکر نمود.

در ادامه از ده نفر ازفعالین عرصه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اردکان تقدیر شد.
در این گردهم آیی یاد امام راحل، همه شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم به ویژه شهید حججی گرامی داشته شد و برای ایشان طلب علو درجات شد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری