Skip to Content

استاندار یزد:


محمدعلی طالبی گفت: همه برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است تا کنگره 4 هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد اسفندماه امسال برگزار شود.

به گزارش یزدبانو، محمدعلی طالبی استاندار یزد پیش ازظهر امروز در جلسه ستاد کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد گفت: توفیقی نصیب ما شد است که در دوران مسئولیت‌مان قرار است فعالیت‌هایی را جهت برگزاری کنگره شهدا انجام دهیم.

وی افزود: هرچه ما از زمان دفاع مقدس فاصله می‌گیریم بیشتر به شهدا و راه و آرمان آن‌ها احساس نیاز می‌کنیم چرا که ما به تبیین راه شهدا جهت الگوگیری از آن‌ها در خدمت به مردم و خدمت به نظام اسلامی نیاز داریم.

استاندار یزد با بیان اینکه جامعه در شرایط فعلی نیاز به دمیدن روح تازه‌ای با عطر و بوی شهدا و ایثارگری‌های آن‌ها دارد، اظهار داشت: یقینا برگزاری کنگره شهدا خود هدف نیست بلکه وسیله‌ای است برای نیل به هدف بالاتر که آن هدف توسعه، تدوین و ترویج راه شهدا است و برگزاری کنگره شهدا بهترین مسیر برای رسیدن به این هدف است.

طالبی خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره شهدا شروع یک حرکت جدید در استان یزد است و نه پایان یک فعالیت چند ماهه و باید با این نگاه وارد فرایند برگزاری کنگره شویم.

وی عنوان کرد: همه فعالیت‌هایی که در زمینه شهدا و دفاع مقدس تا کنون انجام شده خوب بوده است اما باید توجه داشته باشیم که برای معرفی شهدا و دفاع مقدس نیاز به خلاقیت و استفاده از روش‌های نو داریم و جامعه و به ویژه نسل جوان نیز از ما انتظار هنرنمایی در این عرصه را دارد.

استاندار یزد تأکید کرد: فضای استان یزد در آستانه برگزاری کنگره شهدا باید فضایی متفاوت باشد و طوری باشد که همه جا احساس شود که دارد در یزد کنگره شهدا برگزار می‌شود.

طالبی بیان کرد: همه برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است تا کنگره 4 هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد اسفندماه امسال برگزار شود.

وی محمدعلی شاه‌حسینی مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد را به عنوان نماینده تام‌الاختیار استاندار جهت برگزاری کنگره شهدا معرفی کرد.

در پایان مراسم از آرم کنگره 4 هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد و اولین محصول کنگره رونمایی شد و مسئولین کمیته‌های مختلف برگزاری کنگره شهدا حکم خود را از استاندار یزد دریافت کردند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری