Skip to Content


کسب رتبه برتر بیمارستان مهریز در بخش زایمان


مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز گفت: این بیمارستان بر اساس ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اجرای طرح تحول سلامت در بخش ترویج زایمان طبیعی برتر کشور شد.

به گزارش یزدبانو، سید 'رسول محسن زاده'  در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت، مطلوب ترین درصد زایمان طبیعی 75 تا 80 درصد تعیین شده که خوشبختانه این بیمارستان در همان ماه اول اجرای طرح میزان زایمان طبیعی 75 درصد را ارائه کرده است
این مسؤول اظهار کرد: با پشتکار و همدلی مسوولان در شش ماه منتهی به آبان ماه نیز این میزان به 83 درصد افزایش یافته است.

مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز خاطرنشان کرد: این بیمارستان هم اکنون ضمن اجرای طرح تحول سلامت در بخش های مختلف به مردم خدمات عرضه می کند.

محسن زاده اضافه کرد: اجرای طر ح تحول سلامت در بخش های مختلف از ثمرات مهم دولت در زمینه بهداشت و درمان و تامین رفاه حال مردم است.

این مسوول اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون در این بیمارستان 372 مورد زایمان طیبعی و همچنین 114 مورد سزارین انجام شده است.

محسن زاده گفت: این بیمارستان فعالیت خود را در سال 1372 در این شهرستان آغاز کرده و دارای تمامی بخش های مورد نیاز و همچنین 128 تختخوابی است.

طبق آخرین گزارش اعلامی از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد این بیمارستان بالاترین میزان شرکت متخصصان در برنامه مقیمی را نیز به خود اختصاص داده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری