Skip to Content


کرونا مدارس و باشگاه های ورزشی استان یزد را تعطیل کرد


کرونا مدارس و باشگاه های ورزشی استان یزد را به مدت یک هفته خبر داد.

به گزارش یزدبانو، احمد ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزدگفت: تعطیلی یک هفته ای مدارس بر اساس تصمیم ستاد کرونای استان و برای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به کرونا گرفته شد و در این مدت، آموزش دانش آموزان به صورت غیر حضوری انجام می‌شود.

او افزود: با توجه به شرایط استان در ۲ هفته آتی، نشست‌ها و جلسات ادارات لغو و برگزاری مراسم روضه خوانی در فضا‌های مسقف ممنوع و روضه خوانی‌های فضای باز نیز باید با کسب مجوز از تبلیغات اسلامی برگزار شود.

جانشین ستاد پیگیری و مقابله با کرونای استان یزد با بیان اینکه سالن‌های سینما و نمایش نیز در ۲ هفته آتی تعطیل است، ادامه داد: کارمندان ادارات در طول حضور در اداره باید از ماسک استفاده کنند و رعایت این موضوع بر عهده مدیران ادارات است.

او تاکید کرد: ورود افرادی که ماسک ندارند، به ادارات ممنوع بوده و ارائه خدمات به آن‌ها مجاز نیست، همچنین از اتاق اصناف شهرستان‌ها انتظار می‌رود با هماهنگی فرمانداران بر فعالیت اصناف نظارت بیشتری در زمینه رعایت الزامات بهداشتی اعمال کنند.

بر اساس آخرین آمار ۳۲۱ نفر مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان یزد بستری هستند و به گفته مسولان ذیربط هر روز بر دامنه ورودی بیماران کرونایی به بیمارستان‌های استان افزوده می‌شود.

 

باشگاه‌های ورزشی یزد هم تعطیل شد

احمد هاشمی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: باتوجه به مصوبات ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا باشگاه‌های ورزشی به مدت یک هفته تعطیل و کلیه فعالیت‌های ورزشی در این مدت ممنوع است.

او افزود: ضمن تشکر از باشگاهداران که نهایت همکاری را در اجرای مصوبات قبلی ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا داشته اند.

هاشمی ابراز کرد: از همه باشگاه‌های استان تقاضا دارم ضمن رعایت مصوبه اخیر نسبت به تعطیلی باشگاه‌ها در مدت مذکور اقدام شود.

او گفت: تمدید تعطیلی باشگاه‌ها در هفته آینده در ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا تصمیم گیری می‌شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.