Skip to Content

به منظور اجرای طرح نذر آب؛


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای طرح نذر آب 2 و اعزام کاروان سلامت با همکاری پزشکان وخیرین داوطلب استان یزد از تاریخ 11 لغایت 14 شهریور98 در بخش رویدر شهرستان بندرخمیر هرمزگان خبر داد.

به گزارش یزدبانو، محسن حرازی زاده یزدی اظهار داشت : در راستای طرح ملی نذر آب 2 ؛ کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان یزد متشکل از 20 نفر که شامل 5 نفر پزشک متخصص (داخلی ،عفونی،اطفال،زنان و زایمان،اعصاب و روان) و پزشک عمومی ،روانشناس، پرستار، ماما و نیروهای داوطلب هلال احمر استان به منظور ارائه خدمات درمانی و ویزیت رایگان پزشکی در بخش رویدر شهرستان بندر خمیر استان هرمزگان خدمت رسانی می کند.

وی گفت: طرح نذر آب ۲ با مشارکت پزشکان داوطلب و خیرین به منظور ارائه خدمات بشر دوستانه، با هدف حمایت از زندگی و سلامت جامعه، برای ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، حمایتی و آموزشی به منطقه محروم و کم برخوردار اعزام میشوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان اینکه طرح نذر آب برای دومین بار و در نقاط کم‌آب کشور برگزار می‌شود، افزود: هدف از این طرح رسیدگی به وضعیت معیشتی و سلامتی مردم این مناطق بوده که در این راستا هماهنگی‌هایی با مسؤولان هرمزگان انجام گرفته است.

حرازی زاده بیان داشت : 300 سبد کالا شامل اقلامی از قبیل برنج ، قند ، شکر ، حبوبات ، ماکارانی ، روغن ، سویا و رب گوجه فرنگی و ... که   ارزش هر سبد به مبلغ 2 میلیون ریال است در بین خانوارهای منطقه توزیع خواهد شد؛ همچنین اجرای طرح نیابت از دیگر خدمات بشردوستانه در این طرح خواهد بود.

 وی افزود: در سال گذشته طرح «نذر آب 1» با هدف محرومیت زدایی و کمک به معیشت و سلامت مردم استان سیستان و بلوچستان با حضور 19 کاروان سلامت از سراسر کشور در 19 منطقه این استان و برنامه هایی مانند توزیع سبد غذایی بین نیازمندان و نصب مخازن آب شرب در مناطقی که دچار خشکسالی شده بودند اجرا شد که در طرح مذکور استان یزد در شهرستان دلگان مستقر بود.

انتهای پیام/ق
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری