Skip to Content


چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟


بعضی از خانم ها تمایلی به آرایش کردن ندارند اما می خواهند زیبا و جذاب به نظر برسند. ما آیتم های زیر را پیشنهاد می کنیم:

یزدبانو به نقل از منابع خبری، بعضی از خانم ها  تمایلی به آرایش کردن ندارند اما می خواهند زیبا و جذاب به نظر برسند. ما آیتم های زیر را پیشنهاد می کنیم:


1- استراحت کافی
هر شب به مقدار کافی بخوابید. این مقدار بین 6 الی 8 ساعت در نظر گرفته شده است. به اندازه کافی آب بنوشید. از نوشیدنی های الکلی و قندی پرهیز کنید تا بتوانید پوست خوب و جذابی داشته باشید.

2- ابروهای تان را مرتب کنید
ابرو یکی از مهمترین بخش های صورت است و تاثیر زیادی بر صورت دارد. اندازه و فرم آن را می توانید در یک آرایشگاه خوب، تغییر دهید.

3- به صورت و بدن تان مرطوب کننده بزنید
هر روز از یک مرطوب کننده خوب بر صورت و بدن تان استفاده کنید. سعی کنید کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید. حتی در روزهای بارانی از کرم ضد آفتاب استفاده شود و شب ها سعی کنید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید که پوست تان نرم و زیبا شود.

4- رژیم غذایی
مصرف میوه و سبزیجات باعث شادابی پوست می شود. سعی کنید قبل از غذا از میوه استفاده کنید تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشید.

5- موهای سالم
برای موهای تان از شامپوهایی که مناسب نوع موی شما است، استفاده کنید. اکثر خانم ها هر روز که از شامپو استفاده می کنند، از نرم کننده هم استفاده می کنند؛ به خاطر همین باعث می شود مو چرب و روغنی به نظر برسد.

6- استفاده از ضد آفتاب

اين نکته را از ياد نبريد که حتي بدون آرايش هم بايد هر روز از ضدآفتاب استفاده کنيد.

7-راحت باشید

لباس و کفش راحت بپوشید. لباس خیلی گشاد و یا تنگ مناسب نیستند. اگر در لباسی راحت باشید، اعتماد به نفس تان و در نتیجه زیبایی تان بیشتر خواهد شد.

8-مراقب دندان های خود باشید.
روزانه حداقل دوبار (صبح و شب) مسواک بزنید. از نخ دندان، دهان شویه و خلال دندان پزشکی (و نه خلال دندان های چوبی) استفاده کنید. بهتر است از دهان شویه های طعم دار استفاده نکنید، چرا که واقعا طعم خوبی ندارند.

9-ماسک های خانگی بسازید:

سعی نمایید با مواد طبیعی که در آشپزخانه ها یافت می شوند برای خود ماسک بسازید. از مواد طبیعی مانند ماست، عسل، بادام، روغن ها، لیمو و غیره ماسک تهیه کرده و برای پوست خود استفاده نمایید. مواد طبیعی، پوست شما را تغذیه می کنند.

خودتان باشید و به خودتان ببالید.
به خاطر داشته باشید که شما همیشه زیبا هستید. زمانی که احساس کنید زیبا هستید، زیبا جلوه خواهید کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری