Skip to Content

گفتگو / عضوجمعیت فرهیختگان استان یزد :

پیام حماسه 22 بهمن برداشتن کامل تحریم هاست/22بهمن یک رفراندوم واقعی


عضو جمعیت زنان فرهیخته استان یزد، خواست و پیام حماسه زنان و مردان ایران اسلامی در 22 بهمن امسال را برداشتن کامل تحریم ها دانست و گفت : این حماسه یک رفراندوم واقعی بود.

به گزارش خبرنگاریزدبانو، مریم عبدالحسین زاده که پیش از این مدیر کل اسبق اموربانوان استان یزد بوده است درگفتگو با خبرنگار یزدبانوضمن تقدیر از حماسه مردم یزد از این حماسه به عنوان یک رفراندوم واقعی یاد کرد و افزود : مردم ثابت کردند که ازموضع وخواسته خودشان که همان خواسته رهبرعظیم الشأن است کوتاه نمی آیند و در تبعیت از رهبری شان چشم جهانیان را به حماسه حضوری دیگر بازخواهند  کرد.


عبدالحسین زاده تصریح کرد : رهبرمان فرمودند توافق بر سر اصول کلی و جزئی بایستی در یک مرحله صورت بگیرد و تحریم ها کامل و یک جا برداشته شود و پیام  امسال مردم ما هم در راهپیمایی22 بهمن همین است.
وی به نقش مهم حضور زنان در صحنه های انقلاب پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت : همانطور که نقش زنان در همه صحنه های انقلاب پررنگ بوده است این بار هم حضور یافتند زیرا این حضور یک وظیفه ملی و مذهبی است  و مسلما شعارهای امسال براساس بازتاب فرمایشات رهبرانقلاب است.
عضو جمعیت فرهیختگان استان یزد خاطرنشان کرد :  ما انقلابی را جشن می گیریم که الان الهام بخش مبارزات مردم درمنطقه است  و جشن انقلابی است که ان شاءالله به قیام حضرت ولی عصر(عج) وصل  می شود.
عبدالحسین زاده با اشاره به حضور همیشگی زنان در صحنه های انقلاب گفت : زنان انقلابی ایران از زمان شاه که برای پیروزی انقلاب بچه های کوچکشان را بغل می کردند و همواره در هر شرایطی زیر باران، و با دهن روزه و.. می آمدند الان هم حضوریافتند.
وی، 22 بهمن را جشن پیروزی خواند و تصریح کرد : الان شاخک های دشمن حساس تر و نگاهش به حضورمردم است و مردم هم وظیفه خودشان می دانستند که شرکت کنند و ما در بدترین موقعیت ها ندیدیم که مردم صحنه را خالی کنند.  
انتهای پیام/ ص
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری