Skip to Content

رئیس روابط عمومی کمیته امداد استان یزد:


رئیس اداره روابط عمومی کمیته امداد استان یزد گفت: پویش های مردمی با مشارکت گروه های هنری و خیران برای رفع مشکلات نیازمندان در ماه مبارک رمضان راه اندازی می شود.

به گزارش یزد بانو به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان ، مهدی نشاسته گر بابیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای مشارکت در انجام کارهای نیک و پسندیده است، اظهارداشت: پویش‌های مردمی با مشارکت گروه‌های هنری و خیران برای رفع مشکلات درمانی، تأمین لوازم ضروری منزل نیازمندان و مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در ماه مبارک رمضان راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: تمرکز برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان در هفته اطعام و اکرام نیازمندان از دهم خردادماه هم‌زمان با میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) لغایت هیجدهم خردادماه است و طی این مدت ۱۰۰ پایگاه کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان یزد فعال هستند.

نشاسته گر تصریح کرد: حامی یابی برای حمایت مالی و معنوی کودکان یتیم و فرزندان نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین، دریافت نذورات و کمک‌های مردمی برای تهیه سبدهای غذایی برای نیازمندان و جمع‌آوری کفاره و زکات فطره در پایگاه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان انجام می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه گفت: کمیته امداد باهدف رفع نیاز مددجویان تحت حمایت زمینه حضور مسئولان و خیران در منازل آنان را در قالب طرح مفتاح الجنه در ماه مبارک رمضان فراهم کرده است، سال گذشته یک میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان با اجرای این طرح به جامعه هدف تحت حمایت کمک شد.

این مسئول با اشاره به فضیلت اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان بیان کرد: سال ۹۶، نیکوکاران استان یزد سه میلیارد تومان برای اطعام و افطار مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

وی خاطر نشان ساخت: ۱۷۵ میلیون تومان نیز در سال گذشته در قالب همیان مولا از سوی نیکوکاران در ماه مبارک رمضان به مددجویان تحت حمایت کمک شد.

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری