Skip to Content

سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان یزد:


سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان یزد گفت: متقاضیان دریافت وام ازدواج در صورت تکمیل مدارک خود می توانند بلافاصله وام خود را دریافت کنند.

به گزارش یزدبانو، سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، اظهار کرد: واجدین شرایط وام قرض الحسنه ازدواج که تاریخ ازدواج آنها سال های 93 تا 95 می باشد و در موعد مقرر در سامانه ازدواج ثبت نام کرده اند به هر نفر یکصد میلیون ریال وام ازدواج پرداخت می شود.

محمد مهدی رضایی، افزود: همچنین به اعضای محترم خانواده شهدا و جانبازان که دارای شرایط مذکور در سامانه می باشند به هر نفر مبلغ 200 میلیون ریال وام پرداخت می شود.

وی در ادامه گفت: افرادی که سال 93 ازدواج و تا پایان سال 94 در سامانه ثبت نام کرده اند و تا کنون از تسهیلات وام ازدواج استفاده نکردند نیز به هر نفر از زوجین مبلغ یکصد میلیون ریال وام قرض الحسنه ازدواج تعلق می گیرد.

رضایی با بیان اینکه بانک ها از مرداد ماه سال جاری نسبت به پرداخت وام ازدواج متقاضیان اقدام کرده است، افزود: در بانک ملی نیز دستور العمل پرداخت وام ازواج آمده است و پیگیر پرداخت آن می باشیم.

وی خاطر نشان کرد: بانک مرکزی بر اساس مانده توان قرض الحسنه بانک های کشور بانک ها واجد شرایط را در سامانه برای متقاضیان باز می کند تا عملیات ثبت نام صورت گیرد.

سرپرست شعب بانک ملی یزد، با اشاره به اینکه مراحل انجام قرارداد ها به صورت ماشینی درآمده و سرعت العمل سیستم بالا رفته است، تصریح کرد: متقاضیان دریافت وام ازدواج در صورت تکمیل مدارک خود می توانند بلافاصله وام ازدواج را دریافت کنند.

وی در پایان گفت: بانک ملی استان در سال 93 دارای رتبه نخست در پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در شبکه بانکی استان و کشور می باشد.

انتهای پیام/ه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری