Skip to Content

سخنگوی شورای شهریزد:


سخنگوی شورای شهریزد از آموزش پاکبانان به عنوان ناظرین شهرداری در زمینه تخلفات ساختمانی خبر داد.

به گزارش یزدبانو، محسن عباسی هرفته سخنگوی شورای شهریزد از آموزش پاکبانان به عنوان ناظرین شهرداری در زمینه تخلفات ساختمانی خبر داد و اظهار داشت: متاسفانه یکی از دلایلی بالا بودن میزان تخلفات ساختمانی در یزد کمبود نیروی نظارتی در شهر است و پیشنهاد استفاده از پهپاد نیز به همین منظور مطرح شده است.

عباسی تاکید کرد: به همین دلیل می توانیم با آموزش پاکبانان زحمت کش شهر داری در محلات  از ظرفیت انان  برای نظارت بر تخلفات ساختمانی، دریافت گزارشات و مقابله با این پدیده استفاده کرده و از این طریق میزان این تخلفات را کاهش دهیم.

وی در ادامه به برگزاری کارگاه بازآفرینی توسط اداره راه و شهرسازی استان اشاره کرد و گفت: در این گارگاه مدیران، اعضای شورا و کارشناسان شهرداری از سراسر استان حضور پیدا کرده و در حوزه بازآفرینی آموزش می بینند.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تصریح کرد: این کارگاه با تلاش دوستان ما در اداره راه و شهرسازی استان مقیاس بین المللی پیدا کرده و با دعوت از دو تن از بزرگترین متخصصان دنیا در این حوزه و یک کارشناس مطرح داخلی در روز شنبه 30 تیرماه در دانشگاه یزد برگزار خواهد شد.

عباسی همچنین درادامه از برگزاری همایش «اندیشه ایران شهری و ارزش های تاریخی شهر یزد» با سخنرانی دکتر کوشش گران   در یزد خبر داد و اضافه کرد: واقعیت امراین است که هنوز نسبت به خیلی از ارزش های یزد شناخت کافی وجود ندارد و این همایش می تواند دانش ما را نسبت به این ارزش ها افزایش دهد.

گفتنی است همایش «اندیشه ایران شهری و ارزش های تاریخی شهر یزد» در روز 16 تیرماه در یزد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری