Skip to Content

وزیر ارشاد:

وزیر ارشاد صدور مجوز خوانندگی برای زنان را بلامانع دانست


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هیچ مشکلی برای صدور جواز خوانندگی زن در جمع بانوان وجود ندارد و این افراد میتوانند به فعالیت بپردازند

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزدرسا   به نقل از "تیتریک"؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم اختتامیه اولین جشنواره عکس طبیعت استان البرز در گفتگو با خبرنگار "تیتر1" افزود : در آوازخوانی خانمها آنچه که مسائل شرعی در مورد آن وجود دارد مورد توجه قرار دارد.

 

علی جنتی با بیان اینکه هیچ فرقی بین تک خوانی و جمع خوانی زنان نیست گفت :آنان میتواننددر جمع خانمها به اجرای برنامه خود بپردازند و تا به حال به هیچ خانم خواننده ای اجازه داده نشده است که در میان آقایان برنامه اجرا کند.

 

وی تأکید کرد : زنان خواننده ای که مجوز خوانندگی در جمع را از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته باشند میتوانند اجرا داشته باشند.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سخنان خود اظهار داشت : برای برگزاری کنسرتها خیلی دقت میکنیم که گروه های موسیقی ، گروه های خوشنامی باشند و نظارتهای لازم  بر روی شعرهایی که قرار است اجرا شود ، توسط شورای شعر صورت میگیرد.

 

جنتی خاطر نشان کرد : محل این نظارت ها در سازمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در آنجا نوع و مضمون آهنگها مورد بررسی و سپس تصویب قرار میگیرد.


وی در پایان گفت : تا کنون کنسرت رقصی از سوی مامجوز کار دریافت نکرده است.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری