Skip to Content

مسئول ورزش بانوان یزد:


مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد بر برگزاری هر چه باشکوه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش در بخش بانوان تأکید کرد و گفت: این هفته فرصت مناسبی برای نهادینه کردن ورزش همگانی در بخش بانوان است.

به گزارش یزدبانو به نقل روابط عمومی ورزش و جوانان یزد، آزاده دهقان در نشست هماهنگی و هم اندیشی مسئولین ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: این هفته فرصت بسیار مناسبی است تا همه ظرفیت ها و پتانسیل استان را برای کمک به رشد و توسعه ورزش و همچنین نهادینه کردن ورزش همگانی در بخش بانوان در درون خانواده ها به کار گیریم.

وی افزود: یکی از عمده ترین مشکلات جوامع امروز کمک تحرکی و ماشینی شدن زندگی انسان هاست که خود این مسئله اثرات مخرب و منفی را بر سلامت افراد می گذارد، به همین دلیل توجه به ورزش و پرداختن به آن می تواند تا حد بسیار زیادی از این آسیب ها جلوگیری کند.

مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تأکید کرد: ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها با برنامه ریزی متناسب و تعامل با تمامی هیئت های ورزشی برای برگزاری هرچه بهتر برنامه های فرهنگی و ورزشی که به مناسبت هفته تربیت بدنی در سطح شهرستان ها برگزار می شود،باید با تمام قوا فعالیت کنند.

دهقان خاطرنشان کرد: همایش ورزش صبحگاهی بانوان در تمام شهرستان ها یکی از برنامه های شاخص برنامه ریزی شده است که انتظار داریم با برنامه ریزی و اطلاع رسانی دقیق این همایش با حضور چشمگیر بانوان سطح استان برگزار شود.

وی ادامه داد: همایش بزرگ کویرنوردی خانوادگی نیز روز جمعه 28 مهرماه در کویر فهرج یزد برگزار می شود که کلیه بانوان علاقمندان می توانند در این همایش ورزشی حضور پیدا کنند.

شناسایی مشکلات ورزش بانوان، ارائه برنامه های هفته تربیت بدنی، استعدادیابی، ارائه عملکرد ورزشی شش ماهه اول سال ۹6 و ارائه تقویم ورزشی ۶ ماهه دوم از اساسی ترین مسائل این جلسه بود.

این گزارش می افزاید: مسئولین ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها برنامه های خود را در هفته تربیت بدنی و ورزش را ارائه دادند و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.
 

انتهای پیام / ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری