Skip to Content

امام جمعه موقت بهاباد:

والدین سریع‌تر مقدمات ازدواج جوانان را فراهم کنند/ انتقاد از سخنان دشمن شادکن مطهری


امام جمعه موقت بهاباد به سخنان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود اشاره کرد و گفت: این گونه افراد که حماسه 9 دی را زیر سوال می برند، نمی‌توانند برای اسلام تعیین تکلیف می‌کنند و در آینده توسط جامعه طرد می‌شوند.

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزد رسا، حجت‌الاسلام محمدعلی اخوان امام جمعه موقت بهاباددر خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهاباد، جنایات تروریستی فرانسه در دفتر "شارلی آبدو" را محکوم کرد و اظهار داشت:  این جنایت خیلی مشکوک بود و به نظر می‌رسید که خود دشمنان اسلام این نقشه را تهیه کردند و پس از آن، فوری انگشت اتهام را به طرف مسلمانان نشانه رفتند.
وی با بیان این مطلب که گروه‌های متعددی از جمله داعش و النصر و باقی مانده القاعده این اقدام را پذیرفتند، گفت: اینها گروه‌های نامشروع و دست پرورده آمریکا و اسرائیل هستند و بوئی از اسلام نبرده‌اند.
امام جمعه موقت بهاباد هدف اصلی این گروه را اسلام هراسی و اسلام ستیزی بین مسلمانان خواند و گفت: این‌گونه افراد می‌خواهند اسلام هراسی را در سطح کشورهای جهان افزایش دهند.
وی تصریح کرد: این عملیات برای ایجاد اختلاف میان مسلمانان و گسترش اسلام هراسی است و سعی دارند جلوی گرایش افراد در جهان به اسلام را بگیرند.
اخوان با تاکید بر اتحاد بیشتر بین مسلمانان تصریح کرد: مسلمانان باید در مقابل این مسائل تفرقه‌افکن هوشیار باشند و در مقابل اهانت‌های دشمنان اسلام به پیامبر اعظم(ص) عکس‌العمل مناسب نشان دهند.
خطیب موقت جمعه بهاباد به 26 دی ماه فرار شاه خائن از میهن اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: امروز، روز 26 دی ماه، سالروز فرار شاه ملعون از ایران و سرآغاز شکست استکبار جهانی، است.
وی گفت: در چنین روزی وقتی به امام خمینی(ره) در نوفل لوشاتو اطلاع دادند که شاه فرار کرد، امام سه مرتبه فرمودند "الله اکبر" و در شعاع تکبیر نورانی ایشان، سقوط صلابت و قدرت استکبار جهانی و شکست‌های پیاپی و دنباله‌رو آن یعنی دست پرورندگان تروریسم مشخص شد.
 
 
 انتقاد از سخنان دشمن شاد کن مطهری
اخوان به سخنان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود اشاره کرد و افزود: این گونه افراد که حماسه 9 دی را زیر سوال می برند، نمی‌توانند برای اسلام تعیین تکلیف می‌کنند و در آینده توسط جامعه طرد می‌شوند.
امام جمعه موقت بهاباد  تصریح کرد: کسی که به عنوان نماینده مجلس از سران فتنه حمایت می‌کند و با تمجید دولت عربستان سبب خوشحالی دشمنان اسلام و ناراحتی دلسوزان نظام می شود، شخصیتش برای مردم مشخص است.
وی تصریح کرد: این نماینده مجلس کسی بود که نمایندگان محترم مجلس را مانند لشکر عمر سعد خواند که در روز عاشورا نگذاشتند امام حسین(ع) خطبه‌های خود را قرائت کند، اینها تعابیر دشمن شاد‌کن هستند که باید جلوی آن گرفته شود.
اخوان به نام‌گذاری روزه غزه در 29 دی اشاره کرد و افزود: روز 29 دی به عنوان روز غزه نام‌گذاری شده است، غزه‌ای که با شعار مقاومت در برابر ظالمان ایستاد و این رژیم منحوس را به عقب راند.
 
والدین سریع‌تر مقدمات ازدواج جوانان را فراهم کنند
امام جمعه موقت بهاباد در خطبه اول نماز به موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی به ویژه ازدواج جوانان اشاره کرد و افزود: والدین باید نسبت به ازدواج فرزندان خود مسئولیت‌پذیر باشند و هر چه سریع‌تر مقدمات ازدواج آنان را فراهم نمایند.
انتهای پیام/ع
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری