Skip to Content

فرماندار یزد:

هیچ تخلف تاثیرگذاری در انتخابات شهرستان یزد گزارش نشده است


سید محمد رستگاری گفت: تاکنون شرایط انتخابات استان به صورت بسیار خوب و قانونمند در حال طی شدن است و تخلف و مشکل خاص امنیتی که در فرایند انتخابات شهرستان یزد تاثیرگذار باشد گزارش نشده است.

به گزارش یزدبانو، سید محمد رستگاری دقایقی پیش در ارتباط در ارتباط ویدئوکنفرانسی با خبرنگاران ستاد انتخابات استان یزد گفت: با تلاش هیئت‌های اجرایی، نظارت  و دیگر عوامل اجرایی، انتخابات در شهرستان یزد از صبح امروز به صورت قانونمند و با آرامش آغاز پیدا کرد و همچنان حضور مردم در پای صندوق‌های رأی ادامه دارد.

وی با بیان اینکه با نزدیک شدن به غروب مشارکت مردم یزد بالاتر رفته است، ادامه داد: در شهرستان یزد و زارچ، 324 شعبه اخذ رأی کار جمع آوری آرا را انجام می‌دهند که از این تعداد 306 شعبه ثابت و 18 شعبه سیار هستند و از این تعداد 33 شعبه ویژه خواهران و چهار شعبه ویژه اقلیت زرتشتیان در نظر گرفته شده است.
 
فرماندار یزد عنوان کرد: واجدین شرایط رأی دادن در شهرستان یزد 415 هزار و 55 نفر هستند و بیش از سه هزار نفر عوامل اجرایی در فرایند انتخابات شهرستان یزد فعالیت دارند و در واقع بیش از 7 هزار و 500 نفر در قالب ستادهای اجرایی و نظارتی، امنیتی، انتظامی و ... پشتیبان ستاد انتخابات در شهرستان یزد هستند.
 
وی با بیان اینکه تاکنون شرایط انتخابات استان به صورت بسیار خوب و قانونمند در حال طی شدن است، گفت: تاکنون تخلف و مشکل خاص امنیتی که در فرایند انتخابات شهرستان یزد تاثیرگذار باشد گزارش نشده است و حتی مرحله تبلیغات این دوره از انتخابات نیز بهترین شکل طی شده است.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری