Skip to Content

عارف در اردکان؛

همسر آیت الله خاتمی از سرمایه های معنوی انقلاب است


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همسر آیت الله سید روح الله خاتمی از سرمایه های معنوی انقلاب و مردم است.

به گزارش یزدبانو به نقل از ایرنا، آیت الله سید روح الله خاتمی، نماینده اسبق ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه فقید مردم شهرهای یزد و اردکان بود که در سال 67 به دیار باقی شتافت.

محمدرضا عارف عصر پنجشنبه در حاشیه دیدار با همسر آیت الله خاتمی که در منزل آن عالم ربانی در اردکان یزد انجام شد در گفتگو با خبرنگار ایرنا ، هدف از عزیمت به شهرستان اردکان را دیدار با سکینه ضیایی همسر آیت الله روح الله خاتمی (ره) و جویا شدن از احوال ایشان دانست.

وی اضافه کرد: ارادت خاصی به ایشان به عنوان سرمایه های معنوی انقلاب و مردم دارم و درگذشت سیده فاطمه خاتمی(دختر آیت الله خاتمی) را که یکی از چهره های فعال و اجتماعی بودند به این خانواده گرامی و مردم تسلیت عرض می نمایم .

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: همچنین زیارت آرامگاه آیت الله خاتمی (ره) این معلم اخلاق و دختر ایشان از دیگر اهداف سفر من به شهرستان اردکان بود.

عارف در ادامه با اشاره به اقدام یکی از سایت های محلی یزد در وارونه جلوه دادن مطالبی که وی در پاسخ به پرسش خبرنگار این سایت مطرح کرده بود گفت: از این سایت محلی گله ای ندارم اما از برخی بداخلاقی هایی که حاکم شده گله دارم .

وی با بیان اینکه خبرنگاری یک سوالی از اینجانب پرسید و من با استناد به قانون و مصوبات شورا جوابش را دادم که متاسفانه این خبرنگار همه چیز را وارونه در سایت خبری خود جلوه داد تاکید کرد: توصیه من به سایت های خبری و جوانان این است که حداقل اخلاق و انصاف را رعایت کنند چرا که مسایل باندی و سیاسی زودگذر است اما آنچه که مهم است آثار باقی مانده از آن است و مطمینا آن جوانی که این تحریف را در خبر دنبال کرد خودش ضرر می کند .

عارف در ادامه از ماجرای اخیر در شیراز اظهار تاسف کرد و افزود: نماینده مردم در مجلس که قانونی سفر می کند حق دارد دیدگاه و نظر خودش را مطرح کند اما در شیراز با برخورد بد گروه فشار روبرو می شود که امیدواریم با پیگیری های جدی دولت جلوی این حرکت های غیرقانونی گرفته شود .

وی اظهار کرد: نماینده حق دارد حرف و نظرش را بیان کند ، آنان نیز حق دارند نظرات خودشان را در یک فضای آرام و صمیمی اعلام کنند .

عضو عالی شورای انقلاب فرهنگی در سفر به اردکان به ملاقات همسر آیت الله خاتمی رفت و جویای احوال وی شد سپس به آرامگاه مرحوم آیت الله خاتمی و سیده فاطمه خاتمی، دختر آن عالم فقید رفت و فاتحه ای قرائت نمود.

محمد رضا عارف در سفر روزهای چهارشنبه و پنجشنبه خود به یزد ضمن دیدار با دانشگاهیان و تعدادی از اصلوگرایان یزدی، دفتر بنیاد امید ایرانیان را در یزد افتتاح و امشب نیز با مردم این استان دیدار و سخنرانی خواهد داشت.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری