همایش بزرگ کاروان نشاط و سلامت در یزد برگزار می شود - نمایش محتوا - یزد بانو
Skip to Contentمدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی کاروان نشاط و سلامت، به مناسبت هفته سلامت برگزار می‌شود.

به گزارش یزدبانو؛ محمدرضا پیرنیا در گفتگو با خبرنگار یزدبانو، با اشاره به برگزاری همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت اظهار داشت: همایش پیاده‌روی خانوادگی با برنامه‌هایی نظیر ورزش صبحگاهی، ورزش همگانی همراه با اهدای جوایز ورزشی و به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، اداره ورزش و جوانان یزد، باشگاه ورزشی شرکت فولاد آلیاژی ایران و هیات ورزش های همگانی و دانشگاهی یزد، در روز جمعه اول اردیبهشت ماه از محل میدان امیرچخماق یزد با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.
 
وی افزود: این همایش ساعت 8صبح روز جمعه از محل میدان امیرچخماق به طرف میدان آزادی برگزار می‌شود که از همه علاقمندان به ورزش‌های همگانی برای شرکت در این برنامه ورزشی دعوت می‌شود.
 
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ضمن دعوت از عموم علاقمندان برای شرکت در این همایش تصریح کرد: برپایی این‌گونه همایش‌ها سبب افزایش روحیه نشاط و سرگرمی دربین مردم و در نتیجه کاهش بزهکاری اجتماعی در جامعه می‌شود و روحیه تعامل در جامعه را نیز بالا می‌برد.
 
پیرنیا خاطرنشان کرد: در این همایش هدایای نفیسی به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود که در ایجاد رغبت مردم جامعه به سمت ورزش نقش موثری را ایفا می‌کند و راه‌حلی برای معضلاتی از جمله اضافه وزن، بیماری‌های قلبی و عروقی باشد و افزایش شاخص سلامت در جامعه را ارتقاء دهد .
 
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به نقش تعیین‌کننده ورزش در عرصه‌های مختلف زندگی اشاره کرد و گفت: با توجه به رابطه‌ای که بین ورزش، سلامت جسمی، روحی و روانی و جلوگیری از بزهکاری‌های اجتماعی شادابی و نشاط را نیز با خود به همراه دارد و تمام این موارد ضرورت توجه به حوزه ورزش را می‌طلبد.
 
انتهای پیام/شرای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری