Skip to Content

نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس:


نماينده مردم تفت و ميبد با بیان اینکه شاهد اوج اقتدار در بین نیروهای مسلح کشور به خصوص وزارت دفاع هستیم، افزود: در طول سال‌های گذشته وزارت دفاع و نیروهای مسلح روز به روز توانمندتر شدند و پیشرفت داشتند.

به گزارش يزدبانو؛، کمال دهقانی فیروزآبادی صبح امروز در نشست شورای اداری استان که با حضور وزیر دفاع برگزار شد، با اشاره به گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: ما هر چه داریم از برکت خون شهدا و جان‌فشانی نیروهای مسلح، بسیج، سپاه و ... در طول سال‌های بعد از انقلاب هستیم و باید یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.

وی با اشاره به برگزاری اجلاسی ضد ایرانی از سوی آمریکایی‌ها گفت: آمریکایی‌ها به دنبال این اجلاس بعد از 22 بهمن هستند و هدف بزرگی را برای آن تعیین کردند که با تلاش‌های مسئولان دیپلماسی که با هدایت مقام معظم رهبری صورت گرفت و همچنین نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور این اجلاس تقریباً یک اجلاس شکست‌خورده است و الان اذعان دارند که قرار نیست علیه ایران در این اجلاس صحبت شود.

نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس عنوان کرد: پیش از این مقام معظم رهبری فرمودند که جنگی نخواهیم داشت این به معنای این نیست که دشمن از دشمنی خود کم کرده باشد بلکه ما در اوج تحریم‌ها و در شرایط سختی هستیم اما همه مردم و نیروهای مسلح پای آرمان‌های خود ایستادند و همچنان در تلاش و مقاومت هستند.

دهقانی با بیان اینکه شاهد اوج اقتدار در بین نیروهای مسلح کشور به خصوص وزارت دفاع هستیم، افزود: در طول سال‌های گذشته وزارت دفاع و نیروهای مسلح روز به روز توانمندتر شدند و پیشرفت داشتند و با وجود اینکه کشورهای منطقه برای خرید تسلیحات و تجهیزات نظامی مبالغ هنگفتی خرج می‌کنند و باز هم وابسته به آمریکایی‌ها هستند اما صنایع وزارت دفاع کشور با هزینه‌های بسیار کمتری پیشرفته‌ترین تجهیزات را می‌سازند که بسیار افتخارآمیز هست که بسیاری از این اقدامات و تلاش‌ها ناگفته هست و دشمن که به این پیشرفت واقف هست می‌گوید با ایران جنگی نداریم.

وی تصریح کرد: ذره‌ای از دشمنی استکبار کم نشده است ولی می‌دانند که نمی‌توانند با ایران وارد جنگ شوند با این حال فشار بر مردم ایران را ادامه می‌دهند تا روحیه ملت را ضعیف کنند و اقدام به برگزاری اجلاس‌های ضد ایرانی می‌کنند که این اقدامات آنها نیز مانند تهدید، تحریم، دفاع مقدس و ... باید به فرصت تبدیل کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس عنوان کرد: انقلاب اسلامی استقلال و خودباوری ملی به ما داده است، با توانایی داخلی می‌توانیم پیشرفته‌ترین تجهیزات را در چارچوب دفاع بازدارنده بسازیم و مستقل باشیم و از کشورهای حوزه مقاومت نیز در برابر تروریست‌ها و زورگویی استکبار جهانی دفاع کنیم و در برابر کشورهای مرتجع منطقه با استقلال حرف بزنیم.

دهقانی با تأکید بر ایستادگی ملت ایران پای انقلاب و آرمان‌ها و اهداف آن ادامه داد: البته ممکن است نقص‌هایی در مدیریت و ساختارهای مدیریتی داشته باشیم با این وجود در اوج اقتدار هستیم، در هشت سال دفاع مقدس مقاومت کردیم از آن درس گرفتیم و الان نیز در شرایط سختی که به سر می‌بریم مقاومت می‌کنیم و امیدوار به چشم‌انداز روشن پیش رو با توجه به اراده و ازخودگذشتگی مردم و بسیجیان هستیم و قطعاً مشکلات را از پیش رو برمی‌داریم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری