Skip to Content

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد:


مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد گفت: نویسنده میبدی 200 جلد از کتاب‌‌هایش را به کتابخانه‌های عمومی یزد اهدا کرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ غلامرضا کارگر شورکی، نویسنده مطرح میبدی در جریان دیدار با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد، 200 جلد از کتاب‌های خود را به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد.

این نویسنده مطرح استان در دیدار با رقیه دوست فاطمی‌ها، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی یزد از تلاش‌های کتابداران تلاش‌گر استان قددرانی کرد و حرفه کتابداری را شغلی فرهنگ‌ساز و تأثیرگذار ارزیابی کرد.

وی در این دیدار در مجموع 200 جلد از دو عنوان کتاب‌های خود با عنوان شبیه‌های شاد و مدیریت علم و هنر را به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز با تشکر از حضور کارگر شورکی در اداره کل کتابخانه‌های استان، اقدام وی در اهدای کتاب‌هایش را ستود.

گفتنی است، غلامرضا کارگر شورکی، استاد دانشگاه و از نویسندگان مطرح میبد است که سابقه کتابداری در چند باب از کتابخانه‌های شهرستان میبد را نیز در کارنامه شغلی خود دارد.

این نخبه بسیجی استان یزد تاکنون چهار عنوان کتاب به نام‌های چشمه‌های اشک، شبیه‌های شاد، پرواز سه کبوتر و مدیریت علم و هنر را تألیف کرده و کتاب پنجم وی با عنوان ،قایق و مین، در دست چاپ است.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری