Skip to Content

دبیرکمیته فرهنگیان و دانش آموزی کنگره 4 هزار شهید استان یزد تصریح کرد:

نوسازی 1800 مترمربع مدارس استان یزد/ توزیع 100 دستگاه تبلت به دانش آموزان کم بضاعت


دهقانپور دبیر کمیته فرهنگیان و دانش آموزی کنگره 4شهید استان یزد از نوسازی 1800 مترمربع مدارس استان یزد و توزیع 3 هزار فقره وام برای خرید تبلت به دانش آموزان کم بضاعت خبر داد.

به گزارش یزدبانو، حجت الله دهقان پور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص برنامه های کمیته فرهنگیان و دانش آموزی کنگره 4 هزار شهید استان یزد گفت: تقریبا 28 درصد مدارس استان یزد نیازمند  بهسازی است در همین راستا این کمیته 4 هزار متر مربع بهسازی و نوسازی مدارس به یاد 4 هزار شهید را بر عهده داشته که تا الان 1800 متر مربع با هماهنگی نوسازی مدارس، اداره کل آموزش و پرورش و قرارگاره پیشرفت و آبادانی انجام شده است.

دبیر کمیته فرهنگیان و دانش آموزی افزود: نگارش 4 هزار مقاله دانش آموزی با محوریت شهدا، انجام 4 هزار خدمت به دانش آموزان بی بضاعت در دستور کار این کمیته قرار دارد که در حال انجام آن هستیم.

وی عنوان کرد: کمیته فرهنگیان ودانش آموزی 3 هزار فقره وام قرض الحسنه را برای دانش آموزان بی بضاعت برای خرید موبایل و تبلت فراهم کرده و همچنین 100 دستگاه موبایل و تبلت به نیت شهدا به دانش آموزان کم بضاعت داده شده است.

دهقانپور اظهار کرد: اعتبار یک میلیارد و پانصد میلیون ریال ویژه دانش آموزان کم بضاعت در قالب کمک هزینه تحصیلی ، اهدا 2487 بسته لوازم التحریر و 9000 هزار دفتر تحریر با همکاری دفتر فرهنگی خانه شهید صدوقی بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

دبیر کمیته فرهنگیان و دانش آموزی در پایان گفت: یک میلیارد و پانصد میلیون تومان هم از طرف شورای شهر برای خرید تبلت در قالب وام به دانش آموزان بی بضاعت داده می شود و همچنین 2000 بسته بهداشتی رایگان بین دانش آموزان توزیع شده است.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری