Skip to Content

شبهه افکنی ادامه دار مسئولان اصفهان:


نماینده مردم اصفهان گفت: انتقال آب به جز برای شرب به هر کجا ممنوع است و اگر ثابت شود آب به یزد به جز برای مصارف شرب است استاندار اصفهان به صورت قانونی می‌تواند جلوی آن را بگیرد.

به گزارش یزد بانو؛ ایسنا نوشت: حیدرعلی عابدی صبح روز یکشنبه با حضور در شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: زاینده‌رود باید ساماندهی شود و تا زمانی که زاینده‌رود ساماندهی نشود هرگز این رودخانه احیا نخواهد شد.

وی ادامه داد: وزارت نیرو هیچ ساختاری برای جلوگیری از برداشت‌های غیرقانونی و غیرمجاز ندارد. با این حال در تمام این سال‌ها با وجود اینکه تصمیمات وزارت نیرو جای انتقاد دارد، همواره از آن‌ها خواسته‌ایم به مصوبات خودشان به درستی عمل کنند. 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب به هرکجا به جز برای شرب ممنوع است. یعنی یزد اگر فقط نیاز به شرب دارد ایرادی ندارد، اما اگر یزد استفاده دیگری دارد استاندار اصفهان می‌تواند به‌طور قانونی جلوی انتقال آب به یزد را بگیرد.

این اظهارات و شبهه افکنی نماینده اصفهان در حالی است که مسئولان استان یزد به کرات عنوان کرده اند که آب انتقالی به یزد که هیچ ربطی به اصفهان ندارد تنها برای شرب مردم استان یزد استفاده می شود.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز پیش از این در سفر به یزد در جریان بحران بی آبی استان یزد و مشکلات انتقال آب به این استان قرار گرفتند اما گویا مسئولان اصفهان همچنان اصرار بر تنش زایی و ایجاد تحریک در مردم را دارند.

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری