Skip to Content

برای اولین بار خلاقیت یک معلم یزدی؛


نمایشگاه کلاسی الفبای انقلاب با بهره گیری از حروف الفبای فارسی و کلمات و تصاویر مرتبط با روزهای اول انقلاب 57 در دبستان پسرانه یاوری یزد برگزار شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، نجمه اسماعیلی نیا معلم کلاس اول و برگزار کننده این نمایشگاه در این رابطه گفت: در  دهه فجر بنا داشتیم ارزشهای  انقلاب شکوهمندمان  را به روشی متفاوت و قابل فهم برای دانش آموزان کلاس اولی  بیان کنیم بر همین اساس با حمایت مدرسه تصمیم به برگزاری نمایشگاهی با بهره گیری از حروف الفبای فارسی کردیم تا هم بر روی ذهن دانش آموزان تاثیر بیشتری داشته باشد و هم مرتبط با مطالب آموزش و درسی شان باشد .

این معلم اول ابتدایی ادامه داد : در این نمایشگاه با استفاده از حروف الفبای فارسی که دانش آموزان در حال فرا گیری آن هستند برخی کلمات کلیدی انقلاب را همراه با تصاویر مرتبط با آن به تصویر کشیدیم تا دانش آموزان به صورت ریشه ای با برخی کلمات و واژه های انقلاب آشنا شوند چرا که معتقدیم تاثیر آموزش در این دوران بسیار بیشتر از دیگر دوره های سنی است .

وی همچنین افزود : انقلاب اسلامی ایران دستاورد های بسیاری برای ایران عزیزمان داشته است و وظیفه همه ما خصوصا معلمان است که آن را به زیبایی تمام به نسلهای آینده انتقال دهیم .

وی همچنین در رابطه با جزییات این نمایشگاه گفت : در برگزار ی این نمایشگاه حمایت مدرسه و مدیریت آن را به بهترین شکل ممکن داشتیم  که به همین دلیل بر آن شدیم تا با تزيین کلاس و پخش سرودهای  انقلابی حال و هوای اوایل انقلاب را بیشتر تداعی کنیم تا تاثیر گذاری محتوای نمایشگاهمان  بر روی دانش آموزان بیشتر شود .

این نمایشگاه تا آخِر بهمن ماه به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برپا است.

انتهای یپام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری