Skip to Contentبه همت جمعی از مراکز پیش دبستانی و مهدهای کودک شهرستان میبد نمایشگاه فجر فاطمی در مصلی آیت الله اعرافی(ره) برپا شده است.

به گزارش یزدبانو به نقل از میبد خبر؛ نمایشگاه فجر فاطمی به همت موسسه قرآنی حضرت معصومه(س) و با محوریت دو مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان میبد در مصلی ایت الله اعرافی گشایش یافت.

در این نمایشگاه آثار و دست سازه های کودکان تعدای از مراکز پیش دبستانی و مهدهای کودک شهرستان، عرضه محصولات فرهنگی و کتاب و محصولات خانگی خانواده های وابسته به این مراکز مهد و پیش دبستانی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

غرفه های با موضوعات انقلاب، دهه فجر، حضرت زهرا (س)، دفاع مقدس و شهدا و غرفه ویژه آثار هنری کودکان در این نمایشگاه برپا شده که کودکان با همکاری مربیان این مراکز با زبان شعر و داستان با این موضوعات آشنا می شوند.

حسین فلاح در آیین گشایش این نمایشگاه ضمن تقدیر از عوامل برپایی این نمایشگاه بیان داشت: اساس تعلیم و تربیت در واقع اول از دامان پاک خانواده آغاز می شود سپس مهد کودک ها اول پایگاه اجتماعی هستند که نقش اصلی در تعلیم و تربیت ایفا می کند.

وی افزود: تربیتی که از دوران کودکی بنیان و اساس آن درست و بر اساس عمل به دین اسلام چیده شده باشد و مسیر درست زندگانی در آن مشخص شده باشد بهترین نوع تربیت است چرا که در چنین فضایی بروز هر گونه خطا و یا عمل ناشایستی که نظم جامعه را بر هم زند، دیده نمی شود.

فرماندار میبد در پایان خاطر نشان ساخت: در اين بازديد شاهد زحمات و تلاشهاي شما عزيزان هستيم و كارهاي زيبايي در اين زمينه انجام شده است و اميدواريم که گام های با ارزشی در جهت تربيت اسلامي و ديني و در جهت رشد فكر و انديشه و خلاقيت كودكان و نوجوانان برداشته شود.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری