Skip to Content

گفتگو/ مدیر کل امور زنان و خانواده استان یزد:

نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و پایداری آن پررنگ است


مدیر کل امور زنان و خانواده استان یزد بر پررنگ بودن نقش حضور زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و تضمین کننده پایداری و ماندگاری ارزش های انقلاب تدکید کرد.

به گزارش خبرنگاریزدبانو، دکتر فخرالسادات خامسی درآستانه یوم الله 22 بهمن درگفتگو با خبرنگار یزدبانو پیرامون نقش بانوان در انقلاب اسلامی گفت : نقش زنان در انقلاب اسلامی گسترده تر از آقایان بوده است؛ نه تنها بیشترین نقش را نسبت به آقایان دراین جریان داشته اند بلکه در حفظ، تداوم وانتقال ارزشهای انقلاب به نسل کودک، نوجوان وجوان نیز پررنگ ترین نقش را داشته اند.

خامسی  افزود : به هرحال زنان باید بازهم در صحنه باشند زیرا همین حضورشان تضمین کننده پایداری  و ماندگاری ارزش های انقلاب خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد : زنان ما باید باور کنند که در کنار نقش های خانوادگی باید به نقش های اجتماعی و سیاسی خود توجه داشته باشند زیرا بحث توسعه پایداربدون حضور خانم ها امکان پذیرنیست. 

مدیر کل امور زنان و خانواده استان که مسؤولیت کمیته بانوان دهه فجر را نیز داراست اظهار کرد :   حضورزنان با علم وآگاهی و با تقویت حضورخانواده های آنان  برای آشنایی  با دستاوردها، پیام ها واهداف انقلاب باشد.

خامسی به مادران جوان توصیه کرد تا ابتدا خودشان با مطالعه در مورد چرایی انقلاب آشنا شوند و سپس به فرزندن خود انتقال دهند تا نسل چهارم  و پنجم انقلاب ما با ماهیت وهویت انقلاب آشنا می شوند.

وی اظهار امدواری کرد : انلاب اسلامی که حاصل زحمات زنان و مردان انقلابی و خون شهیدان است هر چه زودتر به قیام اباعبدالله الحسین (ع9 گره بخورد.

وی از عموم بانوان یزدی برای حضور پررنگ و گسترده به همراه خانواده در مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

انتهای پیام/ ص

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری