Skip to Content

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی یزد:


مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد با اشاره به استقبال مردم یزد از نشست‌های کتاب‌خوان گفت: نشست‌های کتاب‌خوان با موضوع دفاع مقدس در یزد برگزار می‌شود.

به گزارش یزدبانو به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ رقیه دوست‌فاطمی‌ها در ستاد استانی سی و ششمین گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و سومین نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان یزد که در تالار اندیشه استانداری برگزار شد، اظهار داشت: نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد برنامه‌های ویژه‌ای برای هفته دفاع مقدس در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: سال گذشته یکی از برنامه‌هایی که در زمینه گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد و مورد استقبال مردم واقع شد، برنامه‌های هنری و فرهنگی در استان یزد بود.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد خاطرنشان کرد: از جمله برنامه‌هایی که نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد در طول سال انجام می‌دهد، برگزاری نشست‌های کتابخوان است.

دوست فاطمی‌ها عنوان کرد: به همین منظور، یکی از ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس که در طول سال هم انجام می‌شود، برگزاری نشست‌های کتبخوان با موضوع دفاع مقدس و ایثارگری‌های رزمندگان در طول این هشت سال است.

وی با اشاره به استقبال خوبی که از برنامه‌های نشست کتابخوان در استان یزد انجام شده، ادامه داد: این ویژه برنامه به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد و در تمام شهرستان‌ها انجام می‌شود و اقشار مختلف جامعه در آن شرکت دارند.

انتهای پیام/ ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری