Skip to Content

مدیرکل ارشاد یزد:

نشاط اجتماعی فقط به برگزاری جنگ و جشنواره نیست


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به نشاط اجتماعی در شهر گفت: این امر فقط به برگزاری جنگ و جشنواره محدود نمی شود.

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزد رسا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به نشاط اجتماعی در شهر گفت: این امر فقط به برگزاری جنگ و جشنواره محدود نمی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، 'علی غیاثی ندوشن' در نشست با تعدادی از مدیران ستادی شهرداری یزد افزود: باید تلاش شود با فعالیت های بیشتر فرهنگی و هنری و آماده سازی برخی زیر ساخت های فرهنگی، نشاط اجتماعی شهروندان یزدی را افزایش دهیم.

 

وی اظهار کرد: احداث نماد و برخی المان های فرهنگی در رنگ و بوی شهر تاثیر زیادی دارد.

 

غیاثی ندوشن با اشاره به اینکه این استان رویکرد مناسبی را در حوزه فرهنگ و هنر آغاز کرده است، گفت: شهرداری یزد از امکانات و ظرفیت بالقوه برخوردار است می تواند در حوزه فرهنگ همراه و همیار اصحاب فرهنگ و هنر باشد.

 

این مسوول خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان از هنرمندان و فعالان فرهنگی خوبی بهره می برد که باید بیش از گذشته از ظرفیت آنان در حوزه شهری استفاده کرد.

 

غیاثی ندوشن، با بیان اینکه شهر تاریخی و فرهنگی یزد از ظرفیت و ویژگی های زیادی برخوردار است، اظهار کرد: با تعامل سازنده ای که شهرداری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد اغاز کرده، امیدواریم در ارتقا هرچه بیشتر فرهنگ و هنر تلاش و برنامه ریزی کنیم.

 

در این نشست مدیران ستادی شهرداری یزد به ارائه برخی از نظرات و پیشنهادات و همچنین برنامه های در دست اقدام شهرداری در حوزه فرهنگ و هنر ارائه کردند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری