Skip to Contentمعاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از افزایش 9 درصدی نرخ نان در استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدبانو، علی افشارپور با بیان اینکه قیمت نان به صورت میانگین 9 درصد افزایش یافته است، اظهار کرد: با توجه به بحث تنظیم بازار کارگروه تنظیم بازار در استان یزد در زمینه قیمت نان برگزار شد و آنالیزهای مورد نظر انجام شد قرار شد و با توجه به اینکه چندین سال افزایش قیمت نان با توجه به هزینه های که دارد، نداشته ایم قیمت به صورت میانگین ۹ درصد افزایش یابد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه از امروز صبح افزایش قیمت نان در سراسراستان اجرا می شود، اذعان کرد: افزایش قیمت دقیق در خصوص نان های فانتزی و آزاد پز نیز در کمیسیونی که امروز برگزار می شود مشخص می شود.

وی در ادامه گفت: قیمت نان فانتزی حدود ۲۰ درصد افزایش می یابد و با قیمت 300 تومان به فروش می رسد.

افشارپور افزود: نرخ نامه قیمت انواع نان ها در نانوایی ها اعلام می شود و در صورت تخلف در قیمت شهروندان می‌توانند با شماره ۱۲۴ یا مراجعه به فرمانداری تخلفات را گزارش دهند تا پیگیری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه برخی نان فانتزی فروشان قیمت خود را قبل از اعلام گران کردند که با آنها برخورد شد و به قیمت قبل بازگشت با عین حال درصورتی که افزایش بیش از حد در این زمینه داشتیم شهروندان گزارش دهند.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری