Skip to Contentقرعه کشی نخستین لیگ برتر فوتسال قهرمانی باشگاه های استان یزد جام دهه فجر برگزار و وضعیت تیم های شرکت کننده مشخص شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان؛ نجمه رنجبر، نائب رئیس هیات قوتبال استان یزد در امور بانوان اظهار کرد: این مسابقات با حضور تیم های اندیشه، آینده سازان، گلساپوش و طلوع رهام یزد، خاتم اردکان، هیات فوتبال تفت، هیئت فوتبال بهاباد، ورزش و جوانان خاتم و سنگ آهن بافق برگزار می شود.

وی ادامه داد: این رقابت ها در دو گروه به صورت رفت و برگشت برگزار می شود که بر اساس قرعه کشی در گروه اول تیم های هیئت فوتبال بهاباد، طلوع رهام و آینده سازان یزد، سنگ آهن بافق و ورزش و جوانان خاتم و در گروه دوم نیز تیم های هیات فوتبال تفت ، گلساپوش و اندیشه یزد و خاتم اردکان با هم به رقابت می پردازند.

این مسوول ورزش بانوان اظهار کرد: مسابقات از نیمه دوم بهمن ماه امسال با همکاری کمیته مسابقات هیات فوتبال استان و همراهی هیات فوتبال شهرستان ها برگزار می شود و تیم قهرمان به عنوان نماینده استان به رقابت های کشوری راه خواهند یافت.

رنجبر تصریح کرد: برگزاری نخستین لیگ برتر فوتسال بانوان استان ، نقش مهمی در توسعه این رشته ، ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران و رقابت سازنده دارد و برای سال های آینده تداوم خواهد داشت.

وی گفت: در بین بانوان استان ظرفیت های بسیار خوبی در رشته فوتسال وجود دارد که امیدواریم با برگزاری لیگی منظم و مستمر موجب شکوفایی و رسیدن به جایگاه حقیقی در کشور شویم.

انتهای پیام / ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری