Skip to Content

عضو شورای اسلامی شهر یزد:

نبود مکان مناسب؛ اصلی ترین چالش احداث پیست دوچرخه‌سواری بانوان


ونوس عامری گفت: تنها چالش پیش رو در احداث پیست دوچرخه‌سواری بانوان در یزد عدم دسترسی به مکان مناسب است.

به گزارش یزد بانو، ونوس عامری بابیان اینکه احداث پیست دوچرخه‌سواری بانوان در اولویت کار شورای پنجم قرار دارد اظهار داشت: با توجه به نیاز بانوان به ورزش کردن و افزایش سلامت جسم و نشاط اجتماعی آنان، احداث پیست دوچرخه‌سواری بانوان در یزد از ضروریات بوده که درحال حاضر تنها چالش پیش رو در این زمینه عدم دسترسی به مکان مناسب است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد افزود: پیست دوچرخه‌سواری بانوان باید دارای شرایط خاصی باشد تا بتواند محیطی امن و بی‌دغدغه را برای آنان به وجود آورد ضمن اینکه بزرگ بودن مساحت پیست، برخورداری از پوشش گیاهی مناسب با توجه به موقعیت کویری یزد و تأمین امنیت خاطر بانوان و راحتی در پیست از موارد مهمی است که باید در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون بودجه شورای شهر یزد افزود: البته مکانی در حوالی پل تقوی پیشنهاد شد که پس از بازدید آن را مکان مناسبی ندانستیم و سازمان پارک‌ها و فضای سبز مکان دیگری را پیشنهاد کرده که باید پس از بازدید نظر خود را اعلام کنیم.

عامری در خصوص عدم استفاده از بوستان طوبی برای دوچرخه‌سواری بانوان هم اظهار داشت: اولاً بوستان طوبا فضای کوچکی دارد و در ثانی با توجه به وجود درختان متعدد دوچرخه‌سواری در آن بسیار دشوار است.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری