Skip to Content

مدیرکل اداره ارشاد اسلامی یزد:


مدیرکل اداره ارشاد اسلامی یزد گفت: نباید اجازه دهیم جریان رسانه‌ای که می‌تواند ابزاری در جهت توسعه باشد، به اغراض بی‌اخلاقی آلوده شود.

به گزارش یزدبانو؛ مدیرکل اداره ارشاد اسلامی یزد اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌های برخط استان یزد و تجلیل از پیشکسوتان رسانه و فعالان خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان یزد اظهار کرد: استمرار برگزاری جشنواره‌ها موجب رشد و تعالی رسانه‌ها خواهد شد.

مجید جوادیان زاده ادامه داد: اگر جشنواره به‌خوبی و با هدف موج‌آفرینی، جوشش و تلاش برگزار شود، رسانه‌ها را از حالت جمود و رکودی که به وجود آمده است، خارج خواهد کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری این‌چنین جشنواره‌هایی باعث برگشت نشاط و شادابی به حوزه رسانه خواهد شد، گفت: این جشنواره رسانه‌ای بعد از 4 سال مجدد در یزد برگزار شد.

این مقام مسئول افزود: لازم است از فرصت‌ها استفاده کرده و به فعالیت‌های رسانه‌ای استان رشد و پویایی بیشتری ببخشیم.

جوادیان زاده در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در فضای رسانه‌ای بسیار در مورد اخلاق صحبت می‌کنیم؛ معتقدیم که باید در حوزه‌های مجازی بیشتر از سایر حوزه‌های رسانه‌ای به اخلاق پایبند باشیم؛ چراکه آزادی عمل در این فضا بیشتر است و هرچه آزادی عمل بیشتر باشد به قیدوبند اخلاق هم بیشتر نیاز داریم.

وی با بیان اینکه عمدتاً بی‌اخلاقی‌ها در حوزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اتفاق می‌افتد، خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم جریان رسانه‌ای که می‌تواند ابزاری در جهت توسعه باشد، به اغراض بی‌اخلاقی آلوده شود.

مدیرکل اداره ارشاد اسلامی یزد اذعان کرد: امروز در رسانه‌های استان یزد خیلی انحراف نداریم؛ اما چون در فضای آزاد رسانه‌ای هستیم، لازم است با رعایت اخلاق خود را از انحراف دور بداریم.

انتهای پیام/3857

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری