Skip to Content

سرپرست فرمانداری خاتم مطرح کرد


سرپرست فرمانداری خاتم توجه به کیفیت پخت در نانوایی ها را ضروری دانست و گفت: نانوایان باید از عرضه نان بی کیفیت به مردم خودداری کنند.

به گزارش یزدبانو؛ سرپرست فرمانداری خاتم در جمع نانوایان بخش مرکزی شهرستان خاتم، نظر سنجی از رضایت مردم از نان عرضه شده در نانوایی ها را بسیار مهم تلقی کرد و تشدید بازرسی از واحدهای نانوایی و شناسایی متخلفان را خواستار شد .

محمد محمودی گفت : باید شاهد ارتقای کیفیت نان باشیم و ضرورت دارد رقابت بین نانوایی ها در کیفیت و کمیت نان بوجود بیابد تا مردم در این زمینه با مشکل مواجه نشوند.

وی با تاکید بر آموزشهای بهداشتی و انجام آنها بیان داشت: به هیچ وجه نباید از اجرای نکات بهداشتی غفلت شود و در عین حال باید با استفاده از آن موجبات ترغیب و رضایت مشتریان را در این زمینه شاهد باشیم.

سرپرست فرمانداری خاتم افزود: رضایت مردم از کیفیت نان مهم است و باید در راستای ارتقای این رضایت کارهای لازمه انجام پذیرد.

محمودی همچنین از برخورد قاطع با نانوایان متخلف خبر داد و تاکید کرد: کیفیت نان از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این خصوص پس از ارزیابی و سنجش های لازم با نانوایانی که تخلفی در هر یک از بخش ها داشته باشند، برخورد قاطع انجام خواهد شد.

 

گفتنی است در بخش مرکزی شهرستان خاتم 21 نانوایی سنتی و دولتی وجود دارد که ماهانه حدود 120 تن آرد مصرفی آنها می باشد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری